Gehele woning·Particuliere eigenaar
Maisonnette Avec Exterieur 4p Proche la Rochelle et de la mer
Dit vakantiehuis in Esnandes is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Maisonnette Avec Exterieur 4p Proche la Rochelle et de la mer





Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Villa de la Plage
La Villa de la Plage
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
- Parkeerplaatsen beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Esnandes, Charente-Maritime
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Maisonnette Avec Exterieur 4p Proche la Rochelle et de la mer
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
5 jun 2025
Positief: Netheid
11 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
ginette c.
29 jul 2023
Positief: Netheid
Location très bien située
ginette c.
2 nachten verbleven in juli 2023