Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi
Ons comfortabele en modern ingerichte appartement "Diddi" met volledige uitrusting nodigt u uit om een mooie tijd in Noord-Friesland te beleven in een rustige omgeving en de omgeving te verkennen met de auto of eigen fiets.
Het appartement op de bovenste verdieping met aparte ingang en balkon op het zuiden biedt ruimte voor 2 tot 4 personen en heeft een slaapkamer met tweepersoonsbed en kledingkast, een andere slaapkamer met uitschuifbaar tweepersoonsbed, een woon/eetkamer met tv en groot balkon op het zuiden en een volledig uitgeruste keuken met kleine eethoek. Er is een wasmachine in de moderne doucheruimte. Er is een parkeerplaats voor je eigen auto voor het huis en je kunt je eigen fietsen stallen in een aparte ruimte.
Het luchtkuuroord Leck ligt op ongeveer 5 km afstand en biedt alle voorzieningen van het dagelijks leven. Je vindt er verschillende winkelmogelijkheden, restaurants met lokale en internationale gerechten, een minigolfbaan en een overdekt avonturenzwembad met sauna.
Een golfbaan ligt ongeveer 7 km ten zuiden van het appartement, het treinstation van Langenhorn ligt op ongeveer 4 km afstand en ten noorden van Leck ligt een zweefvliegveld met de mogelijkheid om een rondvlucht te maken. Je kunt pure natuur ervaren op de wandelpaden in het nabijgelegen Langenberger Forst met zijn idyllische visvijvers. De regio is ook een fantastisch gebied voor fietsers.
Ons moderne vakantieappartement "Diddi" ligt dicht bij de Noordzee en is het ideale startpunt voor uitstapjes in de omgeving. Maak een boottocht van Dagebüll naar Föhr of Amrum, verken de schoonheid van Sylt of begin een dagtocht van hieruit naar het nabijgelegen Denemarken.
Let op: Huisdieren zijn helaas niet toegestaan. Wij vragen uw begrip voor het feit dat wij niet verhuren aan installateurs/bedrijven, eventuele boekingen zullen worden geannuleerd.
dit appartement ligt in Enge-Sande. Bezoek Det Gamle Apotek en Kasteel van Husum, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij THEO Shopping-Center en CITTI-PARK Flensburg. Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Mindelunden I Oster Hojst zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Enge-Sande
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 457, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi?
Dit appartement in Enge-Sande ligt op 25 km afstand van Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer, Nationaal Park Vadehavet en Nolde Museum. Ook Tonder Museum en Tonder Kristkirke liggen op 32 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Ferienwohnung Diddi' with Balcony and Wi-Fi
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
30 jul 2026
Neue Wohnung, allesauf dem neusten Stand
Pros: Die Ausstattung war sehr modern.
Es gab sogar eine Waschmaschine.
Geschirr sehr nobel.
Küche sehr gut ausgestattet.
Cons: wlan lag immer an aber oft ohne internet.