Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace

Fotogalerie voor Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace

Smart-tv, een dvd-speler en een stereo
Terras
Interieur
Een koelkast, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
2 slaapkamers, een kluis op de kamer, een strijkplank/strijkijzer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace

Dit appartement is rookvrij en biedt internet, spelletjes en een stereo. Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een dvd-speler. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van Dvd-speler en een kluis. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.

In dit appartement in Eltville am Rhein is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Patio

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een rivier

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Babys auf Anfrage

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Eltville am Rhein. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kurfürstliche Burg Eltville en Kasteel Crass. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Martin Wijnmakerij en Winery Robert Weil. Taunus Wunderland en Bad Schwalbacher Kurbahn zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Eltville am Rhein
Meer appartementen in Eltville am Rhein
Kaart
Eltville am Rhein, HE

In de buurt

  • Messe Frankfurt
    Messe Frankfurt
    49 min. rijden - 53.5 km
  • Martin Wijnmakerij
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Kurfürstliche Burg Eltville
    4 min. rijden - 2.4 km
  • Kasteel Crass
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Kloster Eberbach
    9 min. rijden - 6.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Erbach (Rheingau) - 6 min. wandelen
  • Hugo-Eckener-Straße Tramhalte - 17 min. rijden
  • Mainz (QFZ-Mainz Finthen) - 28 min. rijden

Restaurants

  • Gude Küche
    7 min. wandelen
  • Alte Scheune - Da Gaetano
    1 min. wandelen
  • Weingut Ernst
    4 min. rijden
  • Weinprobierstand Eltville
    6 min. rijden
  • Da Gaetano
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace?

Dit appartement in Eltville am Rhein ligt op 10 minuten wandelen van Rijn en Martin Wijnmakerij. Ook Kasteel Crass en Kurfürstliche Burg Eltville liggen op 3 km afstand. Station Erbach (Rheingau) ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Eltville am Rhein is het 29 minuten wandelen.

Beoordelingen over Newly renovated 84 sqm apartment just 2 minutes from the banks of the Rhine with terrace

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Mike F.

Positief: Netheid
Die Gastgeber wohnen gleich mit im Haus,was die Ankunft, bei Fragen etc.alles erleichtert.Sind herzlich aufgenommen worden,bei einer wunderschönen für 4 Personen ausreichender Wohnung.Alles vorhanden wie es auf den Bildern zu sehen ist.Durch die nähe zum Rhein,2 min.zu Fuß, ist man gleich mit dem Fahrrad gut unterwegs.Freibad in unmittelbarer nähe.
2 nachten verbleven in mei 2026

10/10 – Uitstekend

Dirk W.

Positief: Netheid
Sehr schöne Wohnung, die super ausgestattet ist. Die Lage ist ideal für Wanderungen und Ausflüge.
3 nachten verbleven in april 2026