Geheel appartement
Rural house Lecrin Valley
Dit appartement in El Valle is voorzien van een keuken en een open haard
Fotogalerie voor Rural house Lecrin Valley





Geheel appartement
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8159 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Citrus - Lemon Tree Apartment
Citrus - Lemon Tree Apartment
- Zwembad
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/GR/006668
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
69429
Over deze buurt
Melegis
In de buurt
- Bodega Bernardo Harapa11 min. rijden - 7.8 km
- Poort van Alpujarras13 min. rijden - 11.0 km
- Museo del Agua16 min. rijden - 13.5 km
- Kasteelruïnes van Lanjarón18 min. rijden - 12.4 km
- Jardín y Huerto Nazarí19 min. rijden - 20.3 km
Lokaal vervoer
- Station Granada - 35 min. rijden
- Granada (GRX-Federico García Lorca) - 56 min. rijden
Restaurants
- La Casita de Papel20 min. rijden
- Restaurante Rincón de Lorca21 min. rijden
- Cafeteria El Sol21 min. rijden
- Café Crepería La Palmera21 min. rijden
- Flamboyant17 min. rijden


