Hotel Mahoma ligt in El Cocuy. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Econevado Hot Springs en El Cocuy National Natural Park. Beleef een natuuravontuur zoals mountainbiken of het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor El Cocuy
Carrera 3 # 3-78, El Cocuy, Boyacá, 151280
In de buurt
Iglesia de Cocuy
6 min. wandelen - 0.6 km
Econevado Hot Springs
21 min. rijden - 9.4 km
Kerk van Güicán
28 min. rijden - 12.6 km
Plaza Güicán
28 min. rijden - 12.6 km
Restaurants
La Fogata
6 min. wandelen
La Estación
11 min. rijden
Cafe De Mi Tierra
6 min. wandelen
Brisas del Nevado
17 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Mahoma
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Mahoma biedt onder andere een tuin en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag) en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Mahoma hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 04.00 uur tot 09.30 uur: COP 20.000 voor volwassenen en COP 18.000 voor kinderen
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Kinderboeken
Kinderopvang op de kamer
Kinderspelletjes
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 09.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je COP 50000 per huisdier, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor galadiner op kerstavond (24 december) per volwassene: COP 45000
Toeslag voor galadiner op Kerstmis (25 december) per volwassene: COP 45000
Kindertarief voor galadiner op eerste kerstdag (25 december): COP 40000 (voor kinderen tot 12 jaar oud)
Toeslag voor Oudejaarsavond-galadiner (31 december) per volwassene: COP 45000
Toeslag voor het Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari) per volwassene: COP 45000
Kindertarief voor Nieuwjaarsdag-galadiner (1 januari): COP 40000 (voor kinderen tot 12 jaar oud)
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer COP 20000 voor volwassenen en COP 18000 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: COP 50000 per huisdier, per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 189285
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Mahoma?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van COP 50000 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Mahoma?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Mahoma van één nacht voor twee volwassenen op 21 apr. 2026 min. € 35, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Mahoma inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Mahoma uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Mahoma?
Dit hotel in El Cocuy ligt op 0,6 km van Iglesia de Cocuy en op 15 km afstand van Econevado Hot Springs en Kerk van Güicán. Plaza Güicán ligt op 14,2 km.