Fotogalerie voor Guesthouse -El campello-Alacant





Aparthotel
3 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 6 85 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Guesthouse -El campello-Alacant
Mediterraanse aparthotel met gratis parkeerplaatsen in El Campello
Dit aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een tuin en barbecues. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Dit aparthotel heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een espressoapparaat. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Dit aparthotel heeft 2 kamers met een espressoapparaat en een kluis. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante schadeborg: EUR 400 per verblijf
- Schoonmaakkosten: EUR 58.72 per accommodatie, per verblijf
- Elektriciteitstoeslag: EUR 25 per week bij een verbruik van meer dan 100 kWh.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze accommodatie berekent een elektriciteitstoeslag op basis van verbruik ter hoogte van EUR 0,25 per kW.
Optionele extra's
- Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer EUR 8 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, parking ter plaatse en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie VT-478976-A
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Campello Alacant Campello
Guesthouse El campello Alacant
Guesthouse -El campello-Alacant Aparthotel
Guesthouse -El campello-Alacant El Campello
Guesthouse -El campello-Alacant Aparthotel El Campello
Over deze buurt
dit aparthotel ligt vlak bij het strand in El Campello. Haven van Alicante en Club de Golf Alicante zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Campello en Playa del Postiguet. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Arena van Alicante of ADDA Alicante.

Calle Australia -2, piso 0 -pta 1, El Campello, Province d'Alicante, 03560
In de buurt
- cala del Morro Blanc - 5 min. wandelen - 0.5 km
- platja de l'Amerador - 13 min. wandelen - 1.1 km
- platja de l'Almadrava - 5 min. rijden - 4.5 km
- Strand van Campello - 6 min. rijden - 5.2 km
- Cala La Nuza - 6 min. rijden - 6.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Chiringuito Club Náutico - 5 min. rijden
- Xarxa Restaurant - 7 min. rijden
- Restaurante La Peña - 7 min. rijden
- Restaurante La Cova - 5 min. rijden
- Fiore‘s Bakery - 6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Guesthouse -El campello-Alacant
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.