Saes Hotel Boutique - El Banco ligt in El Banco. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Catedral Nuestra Señora de la Candelaria, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Magdalena Rivier en Ciénaga de Zapatosa. Bekijk onze reisgids voor El Banco
8-17 Cl. 5, El Banco, Magdalena, 473040
In de buurt
Gerechtsgebouw van El Banco
2 min. wandelen - 0.2 km
Plaza Roja
2 min. wandelen - 0.2 km
Catedral Nuestra Señora de la Candelaria
5 min. wandelen - 0.4 km
Centro Cultural Montessori
6 min. wandelen - 0.6 km
Restaurants
Bar Candelaria
5 min. wandelen
STANKUSS
189 min. rijden
Kanta Gallo Karaoke bar
5 min. wandelen
Punto Rico
5 min. wandelen
Sabor BanqueÑo
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Saes Hotel Boutique - El Banco
Hoogtepunten van de accommodatie
Saes Hotel Boutique - El Banco biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Saes Hotel Boutique - El Banco bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Aparte rookruimtes
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 15 mei 2026 tot 31 mei 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Registratienummer van de accommodatie 120197
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Saes Hotel Boutique - El Banco ?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Saes Hotel Boutique - El Banco inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Saes Hotel Boutique - El Banco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.
Waar staat Saes Hotel Boutique - El Banco ?
Dit hotel in El Banco ligt vlak bij Gerechtsgebouw van El Banco en Plaza Roja. Ook Centro Cultural Montessori en Catedral Nuestra Señora de la Candelaria liggen op 10 minuten wandelen.