Limehome Eindhoven Gashouder ligt in Tongelre, een wijk in Eindhoven. Bezoek De Laak en Silly Walks-tunnel, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Stadswandelpark en De Tongelreep Swimming Paradise. Nationaal Zwemcentrum de Tongelreep en Dierenrijk zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Eindhoven
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een wasserij, maar ook een snelle uitcheckservice en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een smart-tv en een kitchenette met een koelkast. Een koffie/theemaker en een waterkoker zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen. Wekelijkse schoonmaakservice.
Limehome Eindhoven Gashouder heeft 10 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta.
In dit aparthotel in Eindhoven is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 50 inch
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (260 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Wekelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
10 units
100% hernieuwbare energie
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ramen met dubbelglas
Recycleren
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft geen classificatie gekregen van het toeristenbureau in Nederland. Voor het gemak van onze klanten hebben wij op basis van ons classificatiesysteem deze accommodatie een sterrenclassificatie toegewezen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
limehome Eindhoven Gashouder Eindhoven
limehome Eindhoven Gashouder Aparthotel
limehome Eindhoven Gashouder Aparthotel Eindhoven
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Limehome Eindhoven Gashouder?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Limehome Eindhoven Gashouder?
Vandaag, 20 mrt. 2026, kost een verblijf bij Limehome Eindhoven Gashouder van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 116, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Limehome Eindhoven Gashouder inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Limehome Eindhoven Gashouder uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Limehome Eindhoven Gashouder?
Dit aparthotel ligt in Tongelre, op 10 minuten wandelen van DAF Museum, De Laak en Silly Walks-tunnel. Ook Frits Philips Music Center en Van Abbemuseum liggen op een kwartiertje wandelen. Station Eindhoven ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Eindhoven JF Kennedylaan/Limbopad is het 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Limehome Eindhoven Gashouder
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Voorzieningen
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 16 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 16 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 16 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 16 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 16 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Arjan
Zakenreiziger
21 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Arjan
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Alexandra
Reisde met familie
21 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was very clean and comfortable.
Alexandra
2 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Giuseppe
27 nov 2025
Negatief: Comfort kamer
The Apartment is situated in an industrial estate. No shops nearby. Lighting outside the apartment entrance is poor.
Once you enter the building i noted only 2 out of the 8 lights were working. It was really dark & a bit scary.
Bed matress was sagging & uneven, needs replacing urgently. Pillows were flat,no support totally uselss. This & the matress prevented a good night sleep. No spare pillows either.No milk & batteries were missing from remote control for TV. Balcony light bulb missing from holder. I did ask for early check-in however no response from company if this was successful. Very poor communications. No humans to call or assist you,
Giuseppe
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Randi
25 sep 2025
Positief: Netheid
All in all okay
Problem opening the door from the street, only possible after advice from cleaning staff. Have to push the door before opening. Unable to read the direction on how to use the TV.
A bit tired, need an opdate.
Randi
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Angela
8 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was great. The check in whent smoothly, the room was nice and clean and the building is really close to the city center. Overall a great experience.
Angela
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
John
7 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fantastisk lejlighed og beliggenhed
Sjældent har jeg været så tilfreds. Rent, rummeligt og super terrasse tæt på centrum og cykelveje.
John
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Aranka
Reisde met familie
3 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Kis kiruccanás.
Aranka
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Emma
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Emma
4 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Mette Sejer
20 apr 2025
Positief: Netheid
Hyggelig udsigt, perfekt beliggenhed til centrum
Sengen var gået i stykker.
Problemer med indtjekning, stedet havde glemt at sende kode til hotellet, prøvede at kontakte dem flere gange , men de lagde på midt i samtalen , måtte ringe op 3 gange.
Mette Sejer
3 nachten verbleven in april 2025
4/10 – Matig
Etsuko
Reisde met een groep, Zakenreiziger
14 nov 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Many flies in the room.
Etsuko
3 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Iván
12 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Iván
6 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sung Ryoul
Reisde met familie
26 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Sung Ryoul
6 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Jon
25 feb 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice place for those who prefer a flat/bedsit
Overall it’s a great place if you’re happy to look after yourself and have no need for a reception desk or city central position.
The rooms are nice and my stay was relatively quiet, I preferred it to a hotel and it actually cost less
Jon
6 nachten verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Erika
Reisde met partner
12 aug 2023
Positief: Netheid
An area with several buildings like modern apartment buildings and renovate industrial buildings, some bar/restaurants around the corner that make it in the evening a nice environment. Elevator was not my favorite (wheel chair model), but apartment was fine. We like the small balcony.