Hafursá við Hallormsstað Holiday Home ligt in Egilsstaðir. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Snæfellsstofa-bezoekerscentrum en Fljótsdalur-vallei. Daarnaast kun je ook Erfgoedmuseum van Oost-IJsland en Minjasafn Austurlands bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Egilsstaðir
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een wasserij, maar ook barbecues en gratis parking. Elk appartement biedt een microgolfoven en een koffie/theemaker, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie. Een kookplaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Hafursá við Hallormsstað Holiday Home heeft 4 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderstoel
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Barbecue
Outdoor entertainmentgebied
Terras
Tuinmeubels
Voetpad naar het water
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
4 units
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 01 november tot 31 mei.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden, verrijdbare/extra bedden en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hafursa Við Hallormsstað Home
Hafursá við Hallormsstað Holiday Home Apartment
Hafursá við Hallormsstað Holiday Home Egilsstaðir
Hafursá við Hallormsstað Holiday Home Apartment Egilsstaðir
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hafursá við Hallormsstað Holiday Home?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hafursá við Hallormsstað Holiday Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hafursá við Hallormsstað Holiday Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hafursá við Hallormsstað Holiday Home?
Dit appartement in Egilsstaðir ligt op 2 km afstand van Fljótsdalur-vallei en Lagarfljót. Ook Hengifoss en Snæfellsstofa-bezoekerscentrum liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hafursá við Hallormsstað Holiday Home
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
6,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Shih-ou, los altos
Reisde met familie
14 sep 2022
It's a nice place except for the shower.
Shih-ou
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Gloria
Reisde met familie
1 sep 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in the 2 bedroom loft apartment. Very spacious. Had everything we needed. Beautiful view.
Gloria
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Andreas
Reisde met familie
20 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Super Lage und schöne Unterkunft
Die Lage der Cabin mit direktem Blick auf den See ist genial und wunderschön! Der erste Wanderweg im Wald von Hallormsstadur ist nur ein paar 100 Meter entfernt.
Sehr gemütliche Cabin mit super komfortablen Betten. Wohn-/Esszimmer mit Küche (kein Geschirrspüler, aber kein Problem) ist sehr geräumig mit toller Aussicht. Sehr schöne Terrasse, auf der aber leider eine Hot Tub fehlt, um es ganz genial zu machen.
Nette Besitzerin und hilfsbereiter Sohn.
Die beiden Schlafzimmer waren etwas klein und das Bad war echt klein - ein zweites Bad mit Waschbecken und WC würde die Cabin wirklich toll machen.
Unser Aufenthalt war auf jeden Fall sehr schön und wir werden das nächste Mal in dieser Gegend auch wieder hier in einer der beiden Cabins übernachten.