Geheel appartement

Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi

Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een lamp, uitzicht op het strand en een wandplank met boeken.
Een woongebouw met een groene gevel, een betegeld terras met een schuifdeur en een klein zitgedeelte buiten.
Een moderne keuken met witte kasten, een magnetron, een oven en een spoelbak.
Een moderne woonkamer met een bank, eettafel, stoelen, een televisie en een keuken op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een bank, stoelen, een eettafel en een ventilator.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi

  • Huisdieren kunnen worden meegenomen. Ongeacht de duur van het verblijf wordt er een vast bedrag van € 25 per huisdier in rekening gebracht.



    De huurprijs is exclusief beddengoed en handdoeken. Deze dient de gast zelf mee te brengen. Indien gewenst kunnen we ze lenen tegen een vergoeding van Euro 15,-- per set.



    Voor korte verblijven tot 3 nachten is een extra bedrag van Euro 30,-- in de maanden september tot en met april en Euro 15,-- in de maanden mei tot en met augustus aan ons verschuldigd.

    Als jullie van het noorden houden, vakantie willen vieren op het platteland en een kleine boerderij met paarden, kippen, hond en katten leuk vinden, zijn jullie bij ons aan het juiste adres! Wij spreken Engels, Frans, Noors en Platduits. Op onze rustige paarden kunnen jullie rijlessen nemen of buitenritten maken in de mooie omgeving. Er is parkeergelegenheid aanwezig. Maximaal twee huisdieren zijn toegestaan. Roken en feesten zijn niet toegestaan.



    Neem drie dagen na de boeking contact op met jullie gastheer om de aankomsttijd, een mogelijk huisdier of een buitenrit te bespreken. Zo ontvangen jullie ook alle belangrijke informatie voor jullie verblijf. Vul ook het contactformulier in dat jullie per e-mail ontvangen, en geef jullie adres door, zodat de gastheer alles goed kan voorbereiden. Beddengoed en handdoeken zijn op aanvraag beschikbaar en kunnen tegen een toeslag worden verstrekt.

    - Huisdieren toegestaan betaling 25,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Eggstedt. Bezoek culturele hoogtepunten Staatsmuseum van Dithmarsch en Brahmshaus. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Sint-Nikolaaskerk en St. Jurgen-Kirche. Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Seehundstation Friedrichskoog zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Eggstedt
Meer appartementen in Eggstedt
Kaart
Eggstedt

In de buurt

  • Een rivier, een brug en een snelweg.
    Noord-Oostzeekanaal
    7 min. rijden - 4.8 km
  • beach near Holstenau
    8 min. rijden - 5.7 km
  • Kleine Evangelische Kerk
    21 min. rijden - 21.1 km
  • Evangelische Kerk
    21 min. rijden - 21.1 km
  • Natuurpark Aukrug
    26 min. rijden - 34.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Burg (Dithmarschen) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Erdal Kebab Haus
    10 min. rijden
  • Kanal33
    8 min. rijden
  • Tulizeistation
    15 min. rijden
  • Burger Fährhaus Röttger
    11 min. rijden
  • Zur Doppeleiche
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi?

Dit appartement in Eggstedt ligt op 5,6 km van Noord-Oostzeekanaal en op 20 km afstand van Staatsmuseum van Dithmarsch en Meldorfer Dom. Ook Landwirtschaftsmuseum Schleswig-Holstein en Kleine Evangelische Kerk liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment '2' with Shared Garden and Wi-Fi

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Sehr liebevoll eingerichtet! Wir fühlten uns sehr wohl!!

Pros: Die Ruhe und die herzliche Atmosphäre der gesamten Familie Cons: Alles war perfekt!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in maart 2026