Geheel appartement

Apartment 10 - Edersee time out

Fotogalerie voor Apartment 10 - Edersee time out

Een knus vertrek met een hangstoel, een kussenbankje en een houten bank.
Een eetruimte met een grote tafel en stoelen, een kroonluchter en grote ramen met uitzicht op groen.
Een gezellig zolderkamer met twee bedden, een klein tafeltje en een deur naar een balkon.
Een loft-achtige kamer met een eethoek, een keuken en een ingebouwde houten schapunit.
Een groot stenen gebouw met veel ramen en een balkon, omringd door een verzorgd gazon.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op het water

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 10 - Edersee time out

  • Op de zolder van het monumentale hoofdgebouw is een absolute residentiële highlight. Het 70 vierkante meter driekamer appartement met loft karakter betovert met ongewone inrichting ideeën. Het appartement is bereikbaar via de bovenste verdieping met een eigen trap.

    Het open ontwerp van de woon- / eetkamer zal u inspireren. Van drie dakkapellen heb je een prachtig uitzicht op de Edersee. Een grote tafel wacht op alle hongerige gasten en nodigt u uit om te kletsen en te genieten. Alle maaltijden die u oproept in de grote, open keuken, in de keramische kookplaat met afzuigkap op een magnetron / oven combinatie en vaatwasser tot koffiezetapparaat alles is aanwezig.

    De grote, lichte moderne badkamer heeft een toilet, een wastafel en een glazen douche met regendouche en twee ramen.

    In twee aparte slaapkamers kunnen in totaal vier personen verblijven. Een slaapkamer heeft twee eenpersoons boxspringbedden. In de andere slaapkamer kunt u uitkijken naar een vrijstaand bad - romantische uren in het 1,40 meter brede boxspringbed met aansluitende ligplaats zijn hier inbegrepen. Beide slaapkamers hebben toegang tot een eigen houten balkon.


    In een monumentaal pand met een naburig huis bieden wij in totaal 12 individuele en zeer smaakvol ingerichte appartementen. Het huis is volledig gerenoveerd en in de herfst van 2018 geopend. De diversiteit van de verschillende plattegronden biedt de perfecte vakantie thuis voor iedereen en een vakantieplezier dat perfecte ontspanning belooft met alle comfort. In het hoofdgebouw is er een lift, alleen het zolderappartement op de zolder is alleen bereikbaar via een trap vanaf de 2e verdieping. Boven wordt bereikt. Op de begane grond is een kleine lounge voor maximaal 10 personen, die door alle gasten kan worden gebruikt. Op het terrein is er een ruimte voor fietsen met oplaadmogelijkheden voor de e-bike. Een barbecue en een speelplaats voor kinderen zijn beschikbaar. Alle appartementen zijn rookvrije appartementen. Op verzoek bieden wij een kinderbed en-stoel. Voor het gebouw vindt u gratis parkeergelegenheid. Dekbedovertrekken, handdoeken en een hygiëne-Erstausstattung zijn bij de prijs inbegrepen. Honden zijn welkom in sommige appartementen. Per appartement kan op verzoek een hond met een maximale schouderhoogte van 39 cm worden gebracht. Hiervoor worden een extra schoonmaakkosten van 20 € in rekening gebracht.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt aan een meer in Edertal. Bezoek culturele hoogtepunten Museum van Slot Waldeck en Stadtmuseum Bad Wildungen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Waldecker Bergbahn en Golfclub van Waldeck. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals mountainbiken, het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Edertal
Meer appartementen in Edertal
Kaart
Edertal, Hessen

In de buurt

  • Een groep elanden staat op een rotsachtige richel, met een houten constructie op de achtergrond.
    Wildpark Edersee
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een grote dam met een sluis, omringd door weelderige begroeiing en heuvels.
    Edersee Dam
    8 min. rijden - 4.9 km
  • Edersee
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Badestrand Rehbach
    18 min. wandelen - 1.6 km
  • Nationaal Park Kellerwald-Edersee
    6 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Wega - 22 min. rijden
  • Kassel (KSF-Calden) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Mythos
    7 min. rijden
  • Sonnendeck
    8 min. rijden
  • Mun
    27 min. rijden
  • Isola Sarda
    15 min. rijden
  • Wochenend-Imbiss-Bergheim
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 10 - Edersee time out?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 10 - Edersee time out inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 10 - Edersee time out uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 10 - Edersee time out?

Dit appartement ligt aan een meer, op 5 minuten wandelen van Wildpark Edersee en Edersee. Ook Badestrand Rehbach en Nationaal Park Kellerwald-Edersee liggen op 3 km afstand.