Welkom bij Appartement Auszeit, het nieuwe adres voor echte fijnproevers in Eben im Pongau in de regio Salzburg. Dit knusse en luxueus ingerichte appartement is perfect voor een ontspannen vakantie. Neem de tijd om te ontsnappen aan de dagelijkse hectiek en geniet van comfort en luxe in combinatie met een adembenemend berglandschap.
Ons appartement is in 2020 volledig gerenoveerd. Er is veel aandacht besteed aan de combinatie van hout met moderne accenten om een unieke oase van welzijn voor u te creëren. Wij willen ervoor zorgen dat u alles heeft wat u nodig heeft tijdens uw verblijf in Appartement Auszeit. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Eben im Pongau. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Reitecksee en Eisriesenwelt Werfen. Daarnaast kun je ook Kopermijn van Huettau en Salzburger Landes-skimuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Therme Amadé en Wasserwelt Amadé zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Eben im Pongau
Zijn huisdieren welkom bij Apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Eben im Pongau ligt en op 5 km afstand van Popolo 2-skilift, Therme Amadé en Reitecksee. Ook Skigebied Radstadt-Altenmarkt en Kopermijn van Huettau liggen op 10 km afstand. Station Eben im Pongau ligt op maar 3 minuten wandelen.