dit vakantiehuis ligt in Ebeltoft. Bezoek Ørnbjerg Mølle en Feldballe Praestegaard, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationalpark Mols Bjerge en Stubbe Sø. Ree Park Safari en Ellipsehaverne zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ebeltoft
Zijn huisdieren welkom bij 4 Person Holiday Home in Ebeltoft?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 4 Person Holiday Home in Ebeltoft inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 4 Person Holiday Home in Ebeltoft uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 4 Person Holiday Home in Ebeltoft?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Ebeltoft ligt op 2 km afstand van Fuglslev Kerk en Nationalpark Mols Bjerge. Ook Stubbe Sø en Tirstrup Kerk liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.