Hotel Nacional ligt vlak bij een privéstrand in Durrës. Bezoek culturele hoogtepunten Aleksandër Moisiu Theater en Skanderbeg Kasteel. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Onbekend Partizaan Monument en Kompleksi Delijorgji. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Selman Stermasi-stadion of Stadion Air Albania. Bekijk onze reisgids voor Durrës
Shkembi i Kavajes, Durrës, 2008
In de buurt
Haven van Durrës
10 min. rijden - 7.7 km
Winkelgebied Bulevardi Epidamn
11 min. rijden - 9.6 km
Katholieke Kerk Sint Lucia
11 min. rijden - 9.6 km
Byzantijnse Markt
11 min. rijden - 9.6 km
Forum en Romeinse Baden
11 min. rijden - 9.6 km
Lokaal vervoer
Tirana (TIA-Internationale luchthaven Nene Tereza) - 49 min. rijden
Restaurants
Te Xhabarka
11 min. wandelen
Hotel Arberia
3 min. rijden
Copacabana Bar
6 min. rijden
Hub
18 min. wandelen
Los Locos Beach
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Nacional
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis ontbijtbuffet, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Hotel Nacional. Het plaatselijke restaurant met Italiaanse gerechten, Nacional, serveert lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een vergaderruimte en meertalig personeel
Conciërgeservice, een feestzaal en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Nacional hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Balkons of terrassen, koelkasten en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek binnen bepaalde tijden
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet dagelijks beschikbaar
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Nacional
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Meer
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De aanbetaling dient via een bankoverschrijving te worden voldaan binnen 7 dagen na het boeken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: ALL 140.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Nacional Durres
Nacional Durres
Hotel Nacional Hotel
Hotel Nacional Durrës
Hotel Nacional Hotel Durrës
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Nacional?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Nacional inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.30 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Nacional uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Nacional een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Per persoon en per enkele reis wordt een toeslag aangerekend.
Waar staat Hotel Nacional?
Dit hotel in Durrës ligt op 10 km afstand van Arena Karting Albania, Haven van Durrës en Blue Star Winkelcentrum. Ook Aleksandër Moisiu Theater en Byzantijnse Markt liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Nacional
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
2,0
Netheid
4,0
Locatie
2,0
Personeel en service
4,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Tuksu, Helsinki
25 sep 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vältä!
Kamala hotelli. Maksoimme yön myös toiseen hotelliin, koska ei tuolla yötä olisi ollut. oli vaan helpompi maksaa ja poistua, koska henkilökunta ei todella puhunut englantia sanaakaan. Kuvat valehtelee paljon, tod näk otettu todella kauan sitten.