Hotel Eden ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand in Duino-Aurisina. Castello di Duino en Miramare-kasteel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Rilkeweg en Grotta Torri di Slivia. Ook Baia di Sistiana en Grotta Gigante zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Duino-Aurisina
Via Sistiana 42/a, Duino-Aurisina, TS, 34011
In de buurt
Baia di Sistiana
8 min. wandelen - 0.7 km
Grotta Torri di Slivia
3 min. rijden - 2.8 km
Trieste Adventure Park
3 min. rijden - 1.8 km
Rilkeweg
6 min. rijden - 2.5 km
Le Ginestre-Spiaggia est
10 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Atation Sistiana Visogliano - 10 min. wandelen
Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 16 min. rijden
Restaurants
Pub Bunker
6 min. rijden
Autogrill
4 min. rijden
Market
9 min. rijden
fish house sistiana
1 min. wandelen
Market
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Eden
Hotel vlak bij Baia di Sistiana
Hotel Eden bevindt zich dicht bij Rilkeweg en Grotta Torri di Slivia en biedt een terras, een tuin en een open haard in de lobby. Ga vooral lekker eten bij Ristorante Eden, het restaurant ter plaatse. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Eden hebben leuke voordelen zoals kussenmenu's en laptopwerkplekken, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 10 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Ristorante Eden
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Meer
2 etages
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 30 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.00 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.10 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 30.00 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Registratienummer van de accommodatie IT032001A1AACRA323
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Eden Duino-Aurisina
Hotel Eden Duino-Aurisina
Hotel Eden Hotel
Hotel Eden Duino-Aurisina
Hotel Eden Hotel Duino-Aurisina
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Eden?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Eden?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Eden van één nacht voor twee volwassenen op 10 apr. 2026 min. € 154, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Eden inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Eden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Eden een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Hotel Eden?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Baia di Sistiana, Rilkeweg en Grotta Torri di Slivia. Ook Castello di Duino en Miramare-kasteel liggen op 15 km afstand. Atation Sistiana Visogliano ligt op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Eden
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,0
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 34 van 54 beoordelingen
10 - Uitstekend
34
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 54 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 54 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 54 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 54 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
gianmaria
Reisde met partner
17 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, convenient location with free parking, clean and comfortable room, excellent food/drink options.
gianmaria
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Julie
Reisde met een groep
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Julie
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Norbert
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Norbert
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Agim
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Agim
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
ILENIA
Zakenreiziger
6 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stanza ampia e molto ampia arredata con gusto
ILENIA
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Muhannad
23 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were super helpful and very friendly I recommend this hotel
Muhannad
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Lorenzo, Bellagio
13 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Piccolo hotel, confortevole e familiare. comodo per raggiungere e visitare tutta l’area della Venezia Giulia. Personale estremamente cortese e accogliente.
Lorenzo
4 nachten verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Fulvio
16 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fulvio
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Brian Lindgaard
Zakenreiziger
10 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Brian Lindgaard
2 nachten verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
peter
17 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
peter
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Luca
Reisde met familie
19 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Consiglio la struttura.
Carina e pulita, il personale è molto disponibile e simpatico.
Luca
1 nacht verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Todd, Denver
Zakenreiziger, Reisde met partner
9 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect stop for one night
Todd
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Carlo
Zakenreiziger
9 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carlo
1 nacht verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Anthea
Reisde met familie en kleine kinderen
7 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful one night stay in this hotel. The staff were so kind, accommodating and helpful. The room was extremely clean and spacious. The breakfast was of very high quality. The bonus was to have free parking. We would definitely return again.
Anthea
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
fabrizio
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'Hotel è ristrutturazione parziale, quindi non ho potuto apprezzare l'ingresso principale. Il personale è stato tutto molto gentile e disponibile, la camera era pulita e con il necessario, tra l'altro la TV è davvero grande e quindi si può vedere molto bene dal letto. La colazione sia dolce che salata mi ha più che siddisfatto. Prezzo buono per la qualità dell'Hotel.
fabrizio
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Ferruh Fatih
12 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mükemmel
Her yere yakın, ulaşılabilir bir otel olmanın yanında mükemmel lezzetlere sahip bir restoranı da bulunmakta. Çok memnun kaldık, teşekkürler.
Ferruh Fatih
2 nachten verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Samuli
Zakenreiziger
7 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Samuli
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Daniele
1 dec 2023
Daniele
1 nacht verbleven in november 2023
8/10 – Goed
Diana
30 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Diana
1 nacht verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Christian
Reisde met partner
27 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nettes Hotel, sehr gutes Frühstück
direkt neben der Hauptstraße, etwas laut
Christian
2 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Daniel
26 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The best cofffee
Daniel
1 nacht verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Harald
24 jul 2023
Harald
3 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
antony
Zakenreiziger
29 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
The hotel was first class in every way. I would highly recommend.
antony
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
luciano
Zakenreiziger
23 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer