Geheel appartement
The Dove
Appartement aan het water met een keuken, op 4 minuten stappen van Meer van Annecy
Fotogalerie voor The Dove





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Geheel appartement
2 badkamersMax. aantal: 245 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 154
inclusief belastingen en toeslagen
8 feb - 9 feb
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hawaii spacieux et romantique
Hawaii spacieux et romantique
- Keuken
- Gratis wifi
- Microgolfoven
- Woonruimte/eetruimte
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 74108000176U0
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
481914
Over deze buurt

Duingt
In de buurt
Meer van Annecy2 min. wandelen - 0.2 km
Massif des Bauges Regionaal Natuurpark14 min. wandelen - 1.2 km
Wintersportplaats La Clusaz41 min. rijden - 40.0 km
Wintersportplaats Megève55 min. rijden - 54.5 km- Sint-Germainkerk van Duingt2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
- Station Annecy - 26 min. rijden
- Chambery (CMF-Chambery - Savoie) - 57 min. rijden
Restaurants
- Palace de Menthon25 min. rijden
- Cafe Gisele20 min. rijden
- Le Bistrot Du Ponton17 min. rijden
- Auberge Du Pere Bise Hotel Talloires21 min. rijden
- Au Coup De Pompe4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over The Dove
Beoordelingen
9,0








