Villa Kate Dadic ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Dubrovnik. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Beleef een wateravontuur zoals snorkelen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Montovjerna
Niet ver van Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik ligt Villa Kate Dadic, waar je geniet van een terras, een tuin en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een 24-uurs receptie en barbecues
Hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Kate Dadic bieden leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en koelkasten
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek binnen bepaalde tijden
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Koelkast op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Barbecue
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Koelkast
Meer
Airconditioning
Apart zitgedeelte
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 260 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dadic
Villa Kate Dadic
Villa Kate Dadic Dubrovnik
Villa Kate Dadic House
Villa Kate Dadic House Dubrovnik
Villa Kate Dadic Guesthouse Dubrovnik
Villa Kate Dadic Guesthouse
Villa Kate Dadic Dubrovnik
Villa Kate Dadic Guesthouse
Villa Kate Dadic Guesthouse Dubrovnik
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa Kate Dadic?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Kate Dadic inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Kate Dadic uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Kate Dadic een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 260 per voertuig.
Waar staat Villa Kate Dadic?
Dit pension ligt in het centrum van Dubrovnik, op 2 km afstand van Bellevue Strand, Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Ook Pilepoort en Muren van Dubrovnik liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Villa Kate Dadic
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,6
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 112 van 238 beoordelingen
10 - Uitstekend
112
Gastenscore: 8 - Goed. 86 van 238 beoordelingen
8 - Goed
86
Gastenscore: 6 - Redelijk. 26 van 238 beoordelingen
6 - Redelijk
26
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 238 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 238 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Bas
24 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bas
3 nachten verbleven in juli 2023
8/10 – Goed
Gijsbert, Belgium
6 okt 2014
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice.
Plus:
- Good location: within walking distance to the Old Town.
- Free parking: only after we arrived we realized this was quite valuable as it is very difficult to find a parking near the Old Town.
- The owner is very friendly!
Minus:
- our bathroom was not connected to our room: we had to cross the main corridor to go to the bathroom
- this is not really a Hotel: it is more "Zimmer", as there is no breakfast (no option to make it either) and the room is not done (beds) and bathroom not cleaned.
Gijsbert
8/10 – Goed
Kia
Reisde met een groep
4 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Nice terrace with nice view, friendly staff!
Kia
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Elliot
Reisde met partner
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in Villa Kate for 4 nights in the top floor balcony room. The host was very welcoming and helpful, giving us a shortcut to the main road on our first night.
From the main road, you can walk or take a bus to either side of Dubrovnik with ease, and the buses are very frequent.
The room itself was very nice, with ample storage, a good view, great bathroom facilities and effective aircon.
Overall we loved our stay here and would definitely recommend it!
Elliot
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
KATHRYN ELIZABETH, ALNWICK
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Host gave good welcome and instructions
Lovely room and facilities
Great value
KATHRYN ELIZABETH
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Emilie Allauigan
Reisde met een groep
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were quick and friendly. Thank you!
Emilie Allauigan
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Larry
Reisde met partner
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable beds, bathroom clean, shared kitchen was well stocked. Upon arrival host greeted us to the property and offered to take are bags up. Host was very friendly and informative. He offered a welcome refreshment for us to have on the terrace when we arrived.
Location was great as it was a 5 minute bus ride to old town.
Larry
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Daniel
14 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
En veckas sol och bad
Boendet är bra placerat, lagom gågavstånd till det mästa
Daniel
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Gabriela
27 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gabriela
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Nikhilesh
30 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nikhilesh
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
carla
Reisde met familie
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cute place in central location!
Very well situated rental.
Clean.
Niksa is very helpful and responsive!
Room was a little smaller than expected, but sufficient for 2.
Shared kitchen was helpful.
carla
7 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Dimitrios
Reisde met partner
6 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice appartment only 15 mn walk from the old town! Niksa was very helpful and provided us with all the necessary info.
Dimitrios
3 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Matteo
Reisde met partner
29 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tous s’est très bien passé ! Je recommande, mais un peu à pied de la vielle ville et des plages moins fréquentés dommage !
Matteo
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Aurora
Reisde met partner
29 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved staying in the classic room! The view from the balcony was beautiful, the area was quiet, and Antonio and his son, the hosts, were incredibly helpful. The only thing I didn’t like were the thin and scratchy sheets and towels (although I still slept like a baby).
Aurora
4 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Jorge
Reisde met familie
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Near the old city, restaurants and beaches
Jorge
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Niina
Reisde met een groep
19 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niina
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Joanne
18 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and so helpful. Super clean and everything we needed. Would definitely come back or recommend!
Joanne
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Ryan
18 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ryan
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Dylan
10 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, great place. Staff was very friendly and helpful, Niksa gave me locations for a lot of great restaurants and they were very accommodating of my daily plans and laundry needs. I would highly recommend!
Dylan
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Jaci, Cullman
Reisde met een groep
9 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property management were great and very helpful. Location was about a 30 minute walk to the Old Town area.
Jaci
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Agnieszka
12 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay
The apartment was clean. The view was great. The host was very friendly and informative. Short bus ride into Old Town. Would stay again.
Agnieszka
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Harri
Reisde met partner
8 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you using public transportation, (Hotel Lero) bus stop is only 200 meters away and only 60 steps, it is easy in town that has A lots of steps. Very easy access.
Room was very clean. If we go back to Dubrovnik, we will happily stay in the same place.
Harri
16 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met partner
28 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The host was very helpful with information about good local restaurant, bus routes to and from old town. Very accommodating on late arrival. I recommend Villa Kate Dadič.
Thomas
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Dahye
28 sep 2023
Dahye
2 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Debra
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten