Geheel appartement

Sunny Palace Studio 2

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Sunny Palace Studio 2

Exterieur
Studio (0 Bedroom) | Interieur
Studio (0 Bedroom) | Interieur
Studio (0 Bedroom) | Interieur
Studio (0 Bedroom) | Balkon

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 225 m²

Populaire voorzieningen

  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 124
inclusief belastingen en toeslagen
29 apr - 30 apr

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sunny Palace Studio 2

Dit appartement beschikt over een tuin en een kluis bij de receptie. Dit appartement beschikt over een koelkast en een televisie met satellietzenders.
Er is een televisie met satellietzenders. Babybedden (toeslag) zijn ook beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 5 per dag

Eten en drinken

  • Koelkast

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje bij het onthaal

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at the office].
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Rental Ninja, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 100.00 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 5 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR57292218324
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Lapad, een wijk in Dubrovnik. Pilepoort en Muren van Dubrovnik zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Meer appartementen in Dubrovnik
Kaart
kardinala Stepinca 42, Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva, 20000

In de buurt

  • Poluotok Lapad
    Poluotok Lapad
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Strand Lapad
    Strand Lapad
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Copacabana-strand
    Copacabana-strand
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Haven van Gruz
    Haven van Gruz
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Universiteit van Dubrovnik
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Tuttobene
    3 min. wandelen
  • Slastičarna Sirena
    3 min. wandelen
  • Bonto - Korean & Japanese Restaurant
    6 min. wandelen
  • Pino’s
    4 min. wandelen
  • Pizzeria Mamma Mia
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sunny Palace Studio 2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Sunny Palace Studio 2?

Vandaag, 28 apr. 2026, kost een verblijf bij Sunny Palace Studio 2 van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 124, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Sunny Palace Studio 2 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sunny Palace Studio 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sunny Palace Studio 2?

Dit appartement ligt in Lapad, op 5 minuten wandelen van Poluotok Lapad en Strand Lapad. Ook Universiteit van Dubrovnik en Luka Gruz liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over Sunny Palace Studio 2