dit pension ligt in Ploce, een wijk in Dubrovnik. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Strand Lapad. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Rooms Raic - double room - no. 4 bevindt zich vlak bij Pilepoort en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit pension zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Rooms Raic - double room - no. 4 hebben voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en eettafels.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met haardrogers
Lcd-televisies met kabelzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, keukens en gemeenschappelijke keukens
Gelijkaardige accommodaties
Apartments Bonavista - Superior Two Bedroom Apartment With Balcony and Sea View
Apartments Bonavista - Superior Two Bedroom Apartment With Balcony and Sea View
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Afwasmachine
Broodrooster
Eettafel
Elektrische waterkoker
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Meer
Airconditioning
Onbeperkt datagebruik smartphone
Wasmachine/droogkast
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Zijn huisdieren welkom bij Rooms Raic - double room - no. 4?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Rooms Raic - double room - no. 4 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rooms Raic - double room - no. 4 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Rooms Raic - double room - no. 4?
Dit pension ligt in Ploce, op 10 minuten wandelen van Museum voor Moderne Kunst en Strand van Banje. Ook Lazareti en Kabelbaan van Dubrovnik liggen op 10 minuten wandelen.