Geheel appartement

Ploce Apartments - Niky

2.0-sterrenaccommodatie

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Uitzicht op de stad

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ploce Apartments - Niky

  • Appartement vlak bij Strand van Banje
  • In de omgeving van Haven van de Oude Stad en Pilepoort ligt Ploce Apartments - Niky, waar je geniet van een terras. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie en bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ploce Apartments - Niky hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches
    • Keukens, koelkasten en baby-/kinderbedden

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Gezinsvriendelijk

  • Babybed

Keuken

  • Koelkast

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Terras

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken

Gasten kunnen kiezen of ze zelf schoonmaken voordat ze uitchecken of een schoonmaaktoeslag betalen (exacte bedrag varieert) als ze uitchecken.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Huisdieren toegelaten

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Elektriciteitstoeslag: EUR 0.38 per kWh, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Voor een babybed worden kosten aangerekend

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR60894893161
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ploce, een wijk in Dubrovnik. Haven van de Oude Stad en Haven van Gruz zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Meer appartementen in Dubrovnik
Kaart
Petra Krešimira IV 27, Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva, 20000

In de buurt

  • Strand van Banje
    Strand van Banje
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Haven van de Oude Stad
    Haven van de Oude Stad
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Muren van Dubrovnik
    Muren van Dubrovnik
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Kathedraal Dubrovnik
    Kathedraal Dubrovnik
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Pilepoort
    Pilepoort
    10 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Poklisar
    8 min. wandelen
  • Restaurant Gradska Kavana
    9 min. wandelen
  • Gradska kavana
    9 min. wandelen
  • Brunch and Bar Cele
    9 min. wandelen
  • Port 22
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ploce Apartments - Niky?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij Ploce Apartments - Niky inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Ploce Apartments - Niky uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ploce Apartments - Niky?

Dit appartement ligt in Ploce, vlak bij Lazareti en Strand van Banje. Ook Haven van de Oude Stad en Pilepoort liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over Ploce Apartments - Niky