Hedera Estate, Hedera A14

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Bar
  • Keuken

Kameropties

Appartement (3 Bedrooms)

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 3 tweepersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hedera Estate, Hedera A14 bevindt zich in Ploce, een wijk in Dubrovnik, en ligt vlak bij het strand. Muren van Dubrovnik en Pilepoort zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van de Oude Stad en Haven van Gruz. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Kaart
Lazarina 2A, Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva, 20000

In de buurt

  • Een kustplaats met een historisch stenen fort, helderblauwe zee en een klein bootje afgemeerd bij de kust.
    Strand van Banje
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een historische haven met boten, een opvallend gebouw met een klokkentoren en een heuvel met huizen.
    Haven van de Oude Stad
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een kuststad met historische stenen muren, een versterkte haven en een helder uitzicht op de zee met boten.
    Muren van Dubrovnik
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een architectonisch erf met versierde zuilen, een koepel en een historisch gebouw.
    Kathedraal Dubrovnik
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een historiek stenen fort met een ronde toren, vlaggen en weelderige begroeiing.
    Pilepoort
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Poklisar
    10 min. wandelen
  • Restaurant Gradska Kavana
    10 min. wandelen
  • Gradska kavana
    10 min. wandelen
  • Trattoria Carmen
    13 min. wandelen
  • Cogito Coffee
    14 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hedera Estate, Hedera A14

  • Hotel vlak bij Strand van Banje
  • Hedera Estate, Hedera A14 bevindt zich vlak bij Haven van de Oude Stad en Muren van Dubrovnik en biedt gasten een strandbar, een terras en een tuin.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hedera Estate, Hedera A14 hebben volop comfort dankzij airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 3 badkamers met douches en badkuipen of douches
    • Televisies van 70 cm met kabelzenders en een dvd-speler
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Een strandbar

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Dvd-speler
  • Keuken in de kamer
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer
  • Woonkamer

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice op verzoek

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 gemeenschappelijke badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv van 70 cm met kabelzenders

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keuken
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Restaurantgidsen

Meer

  • Airconditioning
  • Bureau
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verwarming
  • Wasmachine
  • Woonkamer

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at_the_property].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Rental Ninja, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10.00 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per nacht.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 200 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10.00 per accommodatie, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van accommodatiegrootte
  • Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per nacht
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 5 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hedera Estate, Hedera A14?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10.00 per accommodatie, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoe laat kan ik bij Hedera Estate, Hedera A14 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Hedera Estate, Hedera A14 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Hedera Estate, Hedera A14?

Dit hotel ligt in Ploce, vlak bij Museum voor Moderne Kunst en Strand van Banje. Ook Haven van de Oude Stad en Muren van Dubrovnik liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk