Dit rookvrije appartement beschikt over een kluis bij de receptie en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement biedt een eetruimte en een koelkast, plus gratis wifi en een televisie met kabelzenders. Een microgolfoven, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers hebben een eetruimte met eettafels. Een koelkast en een microgolfoven zijn ook beschikbaar. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Dubrovnik is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv van 140 cm met kabelzenders
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Kluisje bij het onthaal
Lokale kaarten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at_the_property].
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, Rental Ninja, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 100.00 per verblijf
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie HR57292218324
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hedera Estate, Hedera Studio 3 Apartment
Hedera Estate, Hedera Studio 3 Dubrovnik
Hedera Estate, Hedera Studio 3 Apartment Dubrovnik
Over deze buurt
dit appartement ligt in Montovjerna, een wijk in Dubrovnik. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Dr. Ante Starcevica 20, Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva, 20000
In de buurt
Haven van Gruz
14 min. wandelen - 1.1 km
Pilepoort
3 min. rijden - 1.9 km
Muren van Dubrovnik
3 min. rijden - 1.9 km
Dubrovnik Shopping Minčeta
5 min. wandelen - 0.5 km
Veerboothaven van Dubrovnik
14 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 27 min. rijden
Restaurants
Taj Mahal
11 min. wandelen
Jack's burger and beer
10 min. wandelen
Mezzanave
4 min. wandelen
Klas Bakery
8 min. wandelen
Amici Cafe-Bistro
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hedera Estate, Hedera Studio 3?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Hedera Estate, Hedera Studio 3 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hedera Estate, Hedera Studio 3 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hedera Estate, Hedera Studio 3?
Dit appartement ligt in Montovjerna, op 15 minuten wandelen van Mercante, Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Ook Pilepoort en Muren van Dubrovnik liggen op 2 km afstand.