Gehele woning·Particuliere eigenaar
Camper 1 “Scooby”
Fotogalerie voor Camper 1 “Scooby”





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Camper 7 “Betsy”
Camper 7 “Betsy”
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Camper 1 “Scooby” ligt in Dublin. Guinness Storehouse en Bord Gáis Energy Theatre zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal St. Patrick's en Kasteel van Dublin. Ga naar Croke Park om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Dublin, een topattractie die je zeker niet mag missen.
Leinster, Dublin
In de buurt
- Phoenix Park - 4 min. rijden - 3.1 km
- Liffey Valley Shopping Centre - 6 min. rijden - 6.1 km
- Guinness Storehouse - 8 min. rijden - 6.4 km
- Trinity College - 11 min. rijden - 8.1 km
- St. Stephen's Green - 11 min. rijden - 8.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 9 min. wandelen
- Eleanora's - 3 min. rijden
- Hillbilly's - 3 min. rijden
- The Parkwest Tavern Restaurant - 4 min. rijden
- John's Take-Away - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Camper 1 “Scooby”
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.








