Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG bevindt zich in Al Sufouh 2, een wijk in in Dubai, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het strand. Winkelcentrum van de Emiraten en Winkelcentrum Ibn Battuta zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Wild Wadi Water Park en Aquaventure. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Dubai Autodrome. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Dit rookvrije aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een restaurant en een 24-uurs fitnesscentrum. Gratis ontbijtbuffet, gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een stoombad, een koffiebar/café en massage- en behandelingsruimtes zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een wasmachine en een koffie/theemaker, naast leuke extraatjes zoals badjassen en pantoffels.
Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG heeft 225 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van badjassen, pantoffels, een bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Zakelijke voorzieningen zijn onder meer bureaus, bureaustoelen en telefoons. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een rijstkoker. 's Avonds wordt een turndownservice aangeboden en een huishoudservice is dagelijks beschikbaar. Voorzieningen die op verzoek beschikbaar zijn, zijn onder andere hypoallergeen beddengoed.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een kinderzwembad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een stoombad en een 24-uurs fitnesscentrum.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De spa is voorzien van 3 behandelingskamers, waaronder kamers voor koppels. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, hotstone-massages, Zweedse massages en Thaise massages. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder aromatherapie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kinderopvang (toeslag)
Kinderzwembad
Restaurants ter plaatse
Charlie Lane
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Rijstkoker
Eetopties
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend
Een koffiebar/café
Een restaurant
Slaapkamers
Extra bed: AED 150 per nacht
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Terras
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
2 vergaderruimtes
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Kruidenier/supermarkt
Meertalig personeel
Portier
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Turndownservice
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
In een zakendistrict
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Kinderzwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
225 units
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Onderling verbonden units beschikbaar
Plantenmuur
Ramen met dubbelglas
Receptieruimte
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Ten minste 80% van de voedingsproducten komt van lokale producenten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AED 150.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: AED 500.0 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: AED 20.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 20.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 20.00 per nacht voor elke extra kamer.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: AED 150.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 94563
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG?
Vandaag, 17 mei 2026, kost een verblijf bij Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 20 mei 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG?
Dit luxe aparthotel ligt in Al Sufouh 2, op 4,8 km van Ski Dubai en op 4,8 km van Winkelcentrum van de Emiraten. Ook Wild Wadi Water Park en Winkelcentrum Ibn Battuta liggen op 10 km afstand. Station Dubai Internet City ligt op 10 minuten wandelen en naar Knowledge Village Tram Stop is het 14 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Staybridge Suites Dubai Internet City by IHG
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Locatie
9,4
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 135 van 185 beoordelingen
10 - Uitstekend
135
Gastenscore: 8 - Goed. 36 van 185 beoordelingen
8 - Goed
36
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 185 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 185 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 185 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Djaihoon
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super schoon, goede ontbijt. Uitzicht op palmeiland en Burj al arab. Winkels oo loopafstand.
Djaihoon
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mohammedakbar
29 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dichtbij metro , bussen. Taxi rijden ook veel voor de deur. Veel loop en fietspaden. Hotel heeft een veranda waar je uitkijkt op straat gedeelte. Met rokersruimte.
Mohammedakbar
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
yesim
4 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personen van restaurant en zwembad waren zo vriendelijk en hulpzaam .
Ontbijt was eenvoudig en 11 dagen het zelfde .
Kamer was heel erg ruim mooi uitzicht.heel erg schoon kamer
Slaapbank was echt niet prettig en bed extra was nog erger kinderen hebben niet zo fijn slapen
yesim
11 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
soliman
16 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
De metro is echt 25 meter vandaan en de taxi staan altijd klaar bij de metro
soliman
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Traci
4 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Really nice hotel with a great breakfast!
Traci
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Georges
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Everything was great.
Georges
12 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pooja
2 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Really appreciated the room and service. Felt at home
Pooja
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Timur
31 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Fantastisk personal.
Renligheten i rummet är på topp!
Väldigt bra läge med både tunnelbana och bussar alldeles i närheten.
Frukosten är bra.
Timur
11 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sarudzai
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartments are incredibly beautiful, everything just works. Location is perfect with the metro literally a minute away. Very friendly staff all around from the reception to housekeeping to restaurant staff. Definitely coming back
Sarudzai
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fernando
11 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel, i strongly recomend It.
Fernando
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Haisam
9 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Haisam
6 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nusret
29 dec 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Zimmer groß und gut erhhalten. Zimmerservice ist okay, allerdings oberfläclich Zimmerreinigung. Gesamtes Personal sehr freundlich und hilfsbereit bei allen Fragen
Nusret
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hamad
17 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice Hotel
Hamad
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reem
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My preferred hotel in Dubai. Great value and great rooms
Reem
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ricardo
22 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent choice for a comfortable stay in Dubai. Spacious room, very clean, good pool, very well served breakfast.
A little bit far from the main attractions but it is worth stay here.
Ricardo
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Reza
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is my 4th stay and I enjoyed it like previous trips.
Reza
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
15 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was good, from the service to the room, to the location etc. Very nice stay!
Alexander
8 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ali
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and clean property and the staff is courteous and welcoming.
Ali
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
McGregor
2 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The breakfast was a great bonus
McGregor
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shankar
19 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We had an amazing stay for 4 nights. Very friendly staff and the Dubai Internet City metro station is in front of the hotel which made our local travel magical! Can go to all iconic Dubai location from this metro. Will stay again 😊
Shankar
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suleman Jameel
10 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It was amazing
Suleman Jameel
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sijia
5 mrt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay
Great hospitality
Decent breakfast
Laundry machine in every room which is very convenient and save on dry cleaning
Sijia
3 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nabyl
21 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I feel like home
Nabyl
12 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter Llewellyn
26 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was so comfortable, convenient and central but the area was very noisy too.
Peter Llewellyn
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antoine Joseph
5 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten