OYO 338 Transworld Hotel ligt in Deira, een wijk in Dubai. Goud-souk en City Centre Deira zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Dubai Creek en Kite Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Nasr Leisureland of Dubai Tennisstadion. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Al Makhtoum Road, Dubai, Dubai, 55377
In de buurt
Al Ghurair-centrum
8 min. wandelen - 0.7 km
Naif Souq
8 min. wandelen - 0.7 km
Dubai Creek
9 min. wandelen - 0.8 km
Goud-souk
15 min. wandelen - 1.3 km
Fish Roundabout
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Baniyas Square - 4 min. wandelen
Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 13 min. rijden
Restaurants
Weidao China Hot Pot & Bbq
4 min. wandelen
McDonald's
6 min. wandelen
KFC
6 min. wandelen
Choc & Nuts
9 min. wandelen
Biriani Esfahan | برياني اصفهان
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
OYO 338 Transworld Hotel
Hotel vlak bij Dubai Creek
Vlak bij Goud-souk biedt OYO 338 Transworld Hotel alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat OYO 338 Transworld Hotel?
Dit hotel ligt in Deira, op 15 minuten wandelen van Fish Roundabout en Dubai Creek. Ook Goud-souk en City Centre Deira liggen op 5 km afstand. Station Baniyas Square ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Union is het 10 minuten wandelen.