Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws
Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een fitnesscentrum en gratis parking. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een televisie met satellietzenders, terwijl een eetruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Dit appartement heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers zijn individueel gedecoreerd en hebben bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Dubai is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Er is een televisie met satellietzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Entertainment
Tv met satellietzenders
Buiten
Balkon
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Dingen om te doen
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 20 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 20 per nacht voor elke extra kamer.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van AED 2000 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Maison Privee The Lofts West
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centrum van Dubai, een wijk in Dubai. Dubai Cruise Terminal en Ski Dubai zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij Wild Wadi Water Park en Aquaventure. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Dubai IJsbaan of Coca-Cola Arena. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Sheikh Mohammed bin Rashid Blvd., Downtown Dubai, Dubai
In de buurt
Dubai Opera
2 min. wandelen - 0.2 km
Dubai Mall
7 min. wandelen - 0.7 km
Burj Khalifa
8 min. wandelen - 0.7 km
Dubai Fountain
8 min. wandelen - 0.7 km
Emaar Square
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Burj Khalifa - Dubai Mall - 12 min. wandelen
Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 22 min. rijden
Restaurants
Navat Restaurant
2 min. wandelen
Salvaje Dubai
4 min. wandelen
Aşkim
5 min. wandelen
Qinwan Cafe
1 min. wandelen
Bisou
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws?
Dit appartement ligt in Centrum van Dubai, op 10 minuten wandelen van Dubai Opera, Dubai Mall en Burj Khalifa. Dubai World Trade Centre ligt op 4 km. Station Burj Khalifa - Dubai Mall ligt op 12 minuten wandelen en naar Dubai Trolley Station 3 Tram Station is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen over Maison Privee - Central Dubai Apt w/Danish Twist & Burj Khalifa Vws
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
HunJong
Reisde met familie
18 feb 2024
Positief: Comfort kamer
HunJong
5 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Anwar
Zakenreiziger
19 okt 2023
Great space, great location, great views of burj khalifa. Highly recommend it.
Anwar
4 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Erlinda
Reisde met familie
27 mrt 2023
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Receptionist was very helpfull
Erlinda
4 nachten verbleven in maart 2023
10/10 – Uitstekend
Ralph
Reisde met partner
1 okt 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a 5 star experience. Amazing view, great people everything accessible. Doormen were amazingly helpful and being on the 23rd floor with huge amazing windows we could always see the fountains.Do not get a hotel having a washer, kitchen and store downstairs made staying so easy!!!!!!