10/10 – Uitstekend
Avinash






Elke badkamer is voorzien van een bidet en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Dubai is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen). Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.






Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Vogue| Downtown close to Burj Khalifa | Dubai Mall van één nacht voor twee volwassenen op 30 apr. 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Centrum van Dubai, vlak bij Souk al Bahar en Dubai Mall. Ook Dubai Fountain en Dubai Aquarium & Underwater Zoo liggen op een kwartiertje wandelen. Dubai Trolley Station 1 Tram Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Dubai Trolley Station 2 Tram Station is het 8 minuten wandelen.


