Geheel appartement
Luxury 1BR at Binghatti Onyx JVC
Appartement met fitnessfaciliteiten en een buitenzwembad in Dubai
Fotogalerie voor Luxury 1BR at Binghatti Onyx JVC





Geheel appartement
1 slaapkamerMax. aantal: 469 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Excellent Panoramic 1BR at Attessa
Excellent Panoramic 1BR at Attessa
- Zwembad
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking inbegrepen
De prijs is € 281
inclusief belastingen en toeslagen
28 dec - 29 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Contante schadeborg: AED 1000 per verblijf
- De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
- Schoonmaakkosten: AED 300 per accommodatie, per verblijf De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer AED 45–145 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1br At Binghatti Onyx Jvc
Luxury 1BR at Binghatti Onyx JVC Dubai
Luxury 1BR at Binghatti Onyx JVC Apartment
Luxury 1BR at Binghatti Onyx JVC Apartment Dubai
Over deze buurt

Binghatti Onyx, Dubai, Dubai








