Geheel appartement

One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD

Fotogalerie voor One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD

Een buitenzwembad
Appartement (Awad) | 1 slaapkamer, verduisterende gordijnen, een strijkplank/strijkijzer
Appartement (Awad) | 1 slaapkamer, verduisterende gordijnen, een strijkplank/strijkijzer
Sportschool
Appartement (Awad) | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een kookplaat, een waterkoker

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 260 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD

Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad, een fitnesscentrum en parking. Je vindt er ook een 24-uurs receptie. Dit appartement is voorzien van een televisie met kabelzenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.Wekelijkse schoonmaakservice.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van gratis flessenwater en een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en gratis toiletartikelen.

In dit appartement in Dubai is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Er is een televisie met kabelzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 30 meter van de accommodatie
  • Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (AED 12 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven
  • Theezakjes/oploskoffie

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Tv van 43 inch met kabelzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasmiddel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Gratis mineraalwater
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Wekelijkse huishoudservice

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie heeft geen receptie ter plaatse. Alle gasten, inclusief kinderen, dienen op de dag van de boeking een kopie van hun paspoort per e-mail naar de accommodatie sturen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante schadeborg: AED 3500 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
  • Vóór het inchecken dien je een waarborg van AED 700 te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren (openlucht): AED 12 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Jumeirah Lake Towers, een wijk in Dubai. Dubai Marina Mall en Winkelcentrum Ibn Battuta zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Wild Wadi Water Park en Aquaventure. Dubai Aquarium & Underwater Zoo en Al Barsha Pond Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Meer appartementen in Dubai
Kaart
Dubai, Armada Tower 3, Dubai, Dubai

In de buurt

  • Dubai Marina Mall
    Dubai Marina Mall
    1 min. rijden - 1.3 km
  • The Walk
    The Walk
    2 min. rijden - 1.7 km
  • Marina Beach
    Marina Beach
    3 min. rijden - 2.0 km
  • Winkelcentrum The Beach
    Winkelcentrum The Beach
    3 min. rijden - 3.3 km
  • Mohammad Bin Ahmed Al Mulla-moskee
    2 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Sobha Realty - 9 min. wandelen
  • Dubai (DWC-Al Maktoum Intl.) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Tim Hortons
    7 min. wandelen
  • Zaroob Restaurant
    8 min. rijden
  • Nola Eatery & Social House
    6 min. wandelen
  • Hawkerboi
    12 min. wandelen
  • Cafe Isan
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost AED 12 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.

Hoe laat kan ik bij One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD?

Dit appartement ligt in Jumeirah Lake Towers, op 1,8 km van Mohammad Bin Ahmed Al Mulla-moskee en op 2,8 km van Marina Beach. Ook Dubai Marina Mall en Marina 101 liggen op 3 km afstand. Metrostation Sobha Realty ligt op 9 minuten wandelen en naar Metrostation DMCC is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen over One Bedroom Apt. in JLT near Metro Station -AWD