dit appartement ligt in Dubai Production City, een wijk in Dubai. Winkelcentrum van de Emiraten en Winkelcentrum Ibn Battuta zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Marina Beach en Strand van Nessnass. Wild Wadi Water Park en Aquaventure mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
Schoonmaakkosten: AED 270 per accommodatie, per verblijf
De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Afnan Dubai
Afnan Apartment
Afnan Apartment Dubai
Veelgestelde vragen
Beschikt Afnan over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Afnan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Afnan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Afnan?
Dit appartement ligt in Dubai Production City, op 10 km afstand van Dubai Autodrome, Dubai International Stadium en Circle Mall. Ook Dubai Science Park en Dubailand liggen op 15 km afstand.