10/10 – Uitstekend
Muriel L., Athies sous laon

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Deze gezinsvriendelijke villa in Draguignan ligt in de bergen, op 2 km afstand van Tour de l'Horloge en Église Saint-Michel. Ook Musée des Arts et Traditions Populaires en Dolmen de la Pierre aux Fées liggen op 3 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster