Gehele woning·Particuliere eigenaar
55 m² I At the field I At Home I To the beautiful view
Dit vakantiehuis in Dortmund is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor 55 m² I At the field I At Home I To the beautiful view





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer3 badkamers55 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Lovely 40m² apartment
Lovely 40m² apartment
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Huisdiervriendelijk
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
697011
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Eving, een wijk in Dortmund, en ligt in een landelijke omgeving. Westfalenhallen en Starlight Express Theater zijn culture hoogtepunten in dit gebied. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Signal Iduna Park of Helmut-Körnig-Halle.

Dortmund
In de buurt
- Museum für Naturkunde - 6 min. rijden - 3.9 km
- Brauerei-Museum Dortmund - 8 min. rijden - 5.4 km
- Konzerthaus Dortmund - 10 min. rijden - 6.7 km
- Deutsches Fußballmuseum - 10 min. rijden - 6.4 km
- Westenhellweg - 10 min. rijden - 6.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Haus Hiddemann - 6 min. rijden
- Grillstation Am Scharfen Eck - 6 min. rijden
- McDonald's - 4 min. rijden
- Maras Grill - 3 min. rijden
- Chalet Scholle - 7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 55 m² I At the field I At Home I To the beautiful view
Beoordelingen
10







