Gehele woning·Particuliere eigenaar
Main House
Fotogalerie voor Main House





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Oustanding Family Room In Charming Hotel Near Ballena Beach
Oustanding Family Room In Charming Hotel Near Ballena Beach
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 15 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Main House Ballena
Main House Private vacation home
Main House Private vacation home Ballena
Over deze buurt
Uvita
In de buurt
Playa Uvita3 min. rijden - 2.8 km
Parque Nacional Marino Ballena8 min. rijden - 4.3 km
Punta Uvita14 min. rijden - 4.0 km- Catarata Uvita18 min. wandelen - 1.5 km
- Secret Lau Pool18 min. wandelen - 1.5 km
Restaurants
- Sibu1 min. wandelen
- Restaurante Marino Ballena10 min. wandelen
- La Choza de Alejo2 min. rijden
- The Bakery1 min. wandelen
- Café Vivo6 min. wandelen








