Gehele woning
Tzoffhaus by Interhome
Dit vakantiehuis bevindt zich aan het meer en biedt onder andere een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Tzoffhaus by Interhome





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers160 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Beautiful private villa for 6 guests with pool, hot tub, A/C, WIFI, TV, patio and panoramic view
Beautiful private villa for 6 guests with pool, hot tub, A/C, WIFI, TV, patio and panoramic view
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT013089C25R2HRSC3, 013089-LNI-00046
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IT2427.666.1
Over deze buurt

Domaso
In de buurt
Meer van Lugano49 min. rijden - 36.5 km
Villa del Balbianello54 min. rijden - 33.4 km- Scuola Nautica Gini16 min. wandelen - 1.4 km
- Yacht Club Domaso asd17 min. wandelen - 1.5 km
- Palazzo Gallio6 min. rijden - 3.5 km
Lokaal vervoer
- Station Dubino - 16 min. rijden
- Lugano (LUG-Agno) - 104 min. rijden
Restaurants
- Pizzeria Napoletana O'Garibaldin9 min. rijden
- Le 5 Case7 min. rijden
- Shardana Cafe15 min. wandelen
- Bar Centrale9 min. rijden
- Bar Gelateria Pochintesta9 min. wandelen








