Beautiful private villa for 6 people with WIFI, A/C, TV, terrace and pets allowed
Beschrijving van de accommodatie
Het vakantiehuis "Ljudevit" ligt in het hart van Kroatië, in de schilderachtige omgeving van Novi Vinodolski. Het huis is verdeeld over 2 verdiepingen en staat op een ruim privéterrein van 1.500 m². Het terrein is voorzien van volwassen bomen en open weiland, wat een rustige en natuurlijke sfeer creëert. De woning biedt een ideale basis voor een ontspannen verblijf.
Buitenruimtes
Het privéterrein van 1.500 m² is voorzien van bomen en open weiland. Een buitendouche staat ter beschikking; een barbecueplaats nodigt uit tot buitendinen en ontspanning in de avondlucht. Een speelplaats met schommel is aanwezig voor jonge gasten.
Praktische informatie
Het vakantiehuis beschikt over Wi-Fi. Een parkeerplaats ter plaatse biedt ruimte voor tot 3 auto's. De woning is uitgerust met een wasmachine.
Afstanden en bezienswaardigheden
Een winkel bevindt zich op 450 m; het centrum van Polje ligt eveneens op 450 m. Een bushalte is bereikbaar binnen 1,8 km. De zee en een zandstrand liggen op 2,5 km. Het centrum van Malinska bevindt zich op 13,5 km; de stad Vrbnik ligt op 13 km. Het dichtstbijzijnde vliegveld is gelegen op 17 km.
===== ACCOMMODATIE BESCHRIJVING ===== Indeling van de accommodatie
Dit vakantiehuis omvat 70 m² verdeeld over 2 verdiepingen en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. De accommodatie beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, verdeeld tussen begane grond en eerste verdieping, welke bereikt wordt via een buitentrap. Op de begane grond bevinden zich een eetkamer met eettafel, een volledig uitgeruste keuken, een badkamer met douche en WC, en een directe uitgang naar het terras. De keuken op dit niveau is voorzien van een 4-pits keramische glazen kookplaat, een broodrooster, een waterkoker, een magnetron, een vriezer en een elektrisch koffiezetapparaat. Op de eerste verdieping ontvangt een hal met airconditioning de gasten, welke uitgeeft op een lichte woonkamer ingericht met 1 slaapbank voor twee personen en satelliet-televisie, eveneens met toegang tot het terras. De open keuken op dit niveau is uitgerust met 2 kookplaten, een oven, 2 gasvlammen en een vriezer. De eerste slaapkamer op de eerste verdieping bevat 1 tweepersoonsbed van 2 x 80 cm met een lengte van 200 cm, terwijl de tweede slaapkamer 1 Frans bed van 160 cm breedte en 200 cm lengte biedt. Een badkamer met bad en WC completeert de eerste verdieping. Er is geen interne verbindingsdeur tussen de twee verdiepingen. Het vakantiehuis beschikt over 2 terrassen: één van 28 m² en één van 30 m², waarvan de laatste overdekt is, beide voorzien van terrasmeubilair en 2 ligbedden.
Voorzieningen
De keuken is uitgerust met een vaatwasser, een magnetron en alle kooktoestellen zoals beschreven in de indeling. Een wasmachine staat ter beschikking van de gasten. Voor buitenactiviteiten is een barbecue aanwezig. De woonkamer beschikt over een televisie met satelliet-ontvangst. Airconditioning is beschikbaar in de hal op de eerste verdieping. Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 2 huisdieren. Een kinderstoel en een babybed zijn aanwezig. Wi-Fi is gratis beschikbaar in het gehele vakantiehuis.
Overige informatie
Het vakantiehuis is een niet-rookhuis. Er is geen verwarming aanwezig. Het referentienummer is UP/I-335-03/06-01/594, met administratienummer Ur.broj: 2170-83-03-06-3.
The following might be to be paid extra: Borgsom in contanten, Huisdier.
dit vakantiehuis ligt in Dobrinj. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Kathedraal van Maria-Hemelvaart en Fulfinum Mirine. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Krk Stad en Dunat-strand. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa om te ontspannen en voor paardrijden om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Dobrinj
Zijn huisdieren welkom bij Beautiful private villa for 6 people with A/C, WIFI, TV, terrace and pets allowed?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Beautiful private villa for 6 people with A/C, WIFI, TV, terrace and pets allowed inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Beautiful private villa for 6 people with A/C, WIFI, TV, terrace and pets allowed uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Beautiful private villa for 6 people with A/C, WIFI, TV, terrace and pets allowed?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Dobrinj bevindt zich op enkele stappen van Kvarnergolf en op 5 km van Pecine-strand en Strand Šilo. Soline Baai ligt op 3,8 km.