De studio bevindt zich in een appartementengebouw en is modern en luxueus ingericht. Het perceel ligt in een vakantiewoningsnederzetting, aan de rand van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de zonnige ligging aan het water is de verblijfplaats populair. Voor gemeenschappelijk gebruik staan ter beschikking: parasol, ligstoel, buitendouche, terras en binnenplaats. Gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine, wascapsules/wasmiddel en strijkijzer.
Uw vakantiewoning Uw studio beslaat 1 verdieping, 1 kamers, is 22 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 2 personen. U heeft toegang tot het 15 m² grote terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 2 stoelen. kookhoek met afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), afzuigkap, koelkast, magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met met douche, douche, 1 wastafel, WC en haardroger. Bovendien heeft uw studio met WLAN- internettoegang.
Ligging Šilo. De studio bevindt zich op een afgesloten tuinperceel met struiken, begrensd door een hek en een muur. De toegang verloopt via een zijstraat. Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi). Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een EHBO-kit.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw gemeenschappelijk gebruik ter beschikking. Buitenzwembad (in bedrijf van begin mei tot eind oktober, zoutwater, 4 m x 9 m, 1,40 m diep).
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 640 m, restaurant 50 m, dorpscentrum 1000 m. Luchthaven in Omišalj 19,7 km. Speeltuin 1500 m. In de zomer: Adriatische Zee 30 m in Šilo (strand 70 m in Šilo met kiezel en rotsen). Duiken in Šilo 50 m. Strandbar, basketbalveld, beachvolleybalveld 200 m.
Kamer De ingang van uw studio bevindt zich op de begane grond. Woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, zithoek, tv, airconditioning, eethoek (2 plaatsen) en toegang tot het terras (15 m², tuinmeubelen, 1 tafel, 2 stoelen). Kitchenettein de woon-/slaapkamer met airconditioning, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), afzuigkap, vaatwasser, koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met douchevoorziening, douche, 1 wastafel, toilet en föhn.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Dobrinj. Bezoek Haven van Krk Stad en Haven van Punat als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Strand Šilo. Bekijk onze reisgids voor Silo