
Vakantie en citytrip naar Dobova
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Beste Vlucht + Hotelaanbiedingen Dobova
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.


Hotel Loka
De prijs was € 648, de prijs is nu € 538 per persoon
€ 538
per persoon
30 apr - 4 mei
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Ljubljana (LJU)
9,6/10 Exceptional! (100 beoordelingen)
Mijn vriendin en ik kwamen in de middag aan en werden enorm vriendelijk en enthousiast ontvangen door de eigenaresse. We kregen uitleg over de buurt, een grote stapel (wandel)kaarten van het gebied en uitleg over mooie wandelroutes. Ze bood ons alle hulp aan en beantwoordde alle vragen met veel enthousiasme.
De bed & breakfast is kleinschalig en was voor ons een perfecte plek om tot rust te komen. De kamer was zeer ruim, licht, had een grote badkamer en alle faciliteiten. De spa is vooral een jacuzzi en een kleine sauna, maar waren al met al prima. Het enige nadeel aan dit hotel: in de jacuzzi leek citroensap te zitten, waardoor het water erg prikte in onze ogen. De 'relaxruimte' lijkt meer op een gang.
Vooral het ontbijt was geweldig. Veel zoetigheden, heerlijk brood maar vooral onbeperkt versgebakken (Nederlandse) pannenkoeken.
Beoordeeld op 7 aug 2016



Hotel Lonca
De prijs was € 561, de prijs is nu € 480 per persoon
€ 480
per persoon
30 apr - 4 mei
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Düsseldorf (DUS) naar Ljubljana (LJU)
9,8/10 Exceptional! (77 beoordelingen)
Hotel Lonca is een keurig maar een beetje onpersoonlijk hotel. Alles is er, er valt niks aan te merken, behalve dat parkeren extra betaald moest worden. Kennelijk stond dat helemaal onderaan in de kleine lettertjes. Jammer.
Het hotel ligt vlak naast de oude stad waar je via een loopbrug binnen een paar minuten bent.
Beoordeeld op 4 sep 2025
Tophotels in Dobova

The Westin Zagreb
Krsnjavoga 1 Zagreb
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 105 per nacht van 22 mrt tot 23 mrt
€ 105
22 mrt - 23 mrt
inclusief belastingen en toeslagen
8,6/10 Excellent! (1.001 beoordelingen)
Staff was friendly and nice birthday treat for my son had great time got complementary breakfast for two days stays breakfast was nice. Hotel little old style furniture bed was comfortable
Beoordeeld op 18 feb 2026

Hotel Esplanade Zagreb
Mihanoviceva 1 Zagreb
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 117 per nacht van 25 feb tot 26 feb
€ 117
25 feb - 26 feb
inclusief belastingen en toeslagen

Hotel Dubrovnik
Ljudevita Gaja 1 Zagreb
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 122 per nacht van 25 feb tot 26 feb
€ 122
25 feb - 26 feb
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Wonderful! (1.027 beoordelingen)
Prima hotel top locatie
Beoordeeld op 11 dec 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Terme Catez
Maak tijdens je vakantie in Terme Catez zeker tijd voor een bezoek aan Terme Catez. Maak zeker tijd voor een bezoek aan de spa's en de monumenten wanneer je de omgeving bezoekt.
Kasteel van Brežice
Leer over de geschiedenis van Brežice met een bezoekje aan Kasteel van Brežice. Wandel langs de rivier of maak een uitstapje naar de kerken wanneer je in de omgeving bent.
Zimska Termalna riviera
Kom met je gezin naar Zimska Termalna riviera en beleef dit leuke attractiepark in Terme Catez. Maak tijdens je bezoek aan de omgeving zeker tijd voor een uitstapje naar de spa's.
Activiteiten

Privé eclectische wandelervaring van Samobor Hills
€ 180
per volwassene

Privétour naar Kumrovec, Trakoscan en Varazdin vanuit Zagreb
€ 208
per volwassene

Zagreb naar Trakoscan kasteel, Kumrovec & Veliki Tabor - Privé tour
€ 500
per volwassene
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
