Lacos otel bevindt zich in Sur, een wijk in in Diyarbakir, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij het vlonderpad. Bezoek culturele hoogtepunten Huis van Cahit Sitka Taranci en Staatstheater van Diyarbakir. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Deliller Hani en Geitentoren. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Diyarbakir
Lacos otel heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis valetparkeerservice
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Lacos otel hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt valetparkeerservice.
Hoe laat kan ik bij Lacos otel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Lacos otel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Lacos otel?
Dit hotel ligt in Sur, op 10 minuten wandelen van Deliller Hani, Geitentoren en Behram Paşa-moskee. Ook Meryem Ana Kerk en Suluklu Hani liggen op een kwartiertje wandelen. Station Diyarbakir ligt op 23 minuten wandelen.