Gehele woning·Particuliere eigenaar

Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao

Fotogalerie voor Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao

Een chalet met twee verdiepingen en een pannendak, omgeven door een verzorgd gazon en een kiezelpad dat naar een prieel leidt.
Een stenen gebouw met een balkon, omgeven door groen en een bergachtig landschap.
Een gezellige woonkamer met een open haard, houten balken en comfortabele zithoek.
Een ruime woonkamer met houten vloer, een beige bank, een televisie en een groot raam met uitzicht op het landschap.
Een landweg die leidt naar een stenen gebouw met een pannendak, omgeven door groen en heuvels.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao

  • Galeuska is een vakantiehuis van 450 m² met een terrein van 5.000 m². Het ligt in een natuurgebied, omringd door bergen, op slechts 35 km van Bilbao. Een bevoorrechte plek midden in de natuur, ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar rust en ontspanning in deze rustige en stijlvolle accommodatie. We laten je de exacte locatie weten voordat je komt. Je kunt de villa ook reserveren voor feesten (bruiloften, communies en bedrijfsevenementen). Het huis is geschikt voor 8 personen (5 kamers).
    Ruimte
    Indeling van het huis

    Begane grond: Txoko met ruimte voor 16 personen, voorzien van een complete keuken, voorraadkast en hamhouder. Eigen wijnkelder en complete badkamer. Speelkamer met pooltafel en tafeltennis. Slaapkamer met tweepersoonsbed en kleedkamer.

    Eerste verdieping: Volledig uitgeruste keuken en aparte eetkamer met allerlei keukengerei en -accessoires van topmerken. Grote woonkamer met open haard, twee verschillende zithoeken, 65-inch tv met Home Cinema-luidsprekers en directe toegang tot de buitenruimtes. Wifi
    Eerste verdieping: Hier zijn 4 slaapkamers (2 bedden van 135 cm, 1 bed van 150 cm en 2 bedden van 90 cm). Woonkamer met slaapbank en 50-inch tv. Twee complete badkamers, één met douche en de andere met bad.
    Buiten:
    Tuin van 5.000 m². Met een veranda, twee overdekte prieeltjes, barbecue, duiventil, Galicische horreo en verwarmd binnenzwembad. Grote verscheidenheid aan decoratie met unieke siervoorwerpen. Daarin vind je een dolmen, originele kanonnen uit de Onafhankelijkheidsoorlog (1810), een kruis, een Antarctische steen, kruiken, ankers en nog veel meer dingen die je zullen verrassen.
    Omgeving:
    Dankzij de buitengewone ligging kun je tal van activiteiten ondernemen, zoals wandelen, vissen, mountainbiken, tokkelen en paddenstoelen plukken. Je kunt ook te voet de Baltzola-grotten bezoeken, die vlak bij het huis liggen.
    Het dorp (Dima) ligt op 3 km van het huis, waar je allerlei restaurants en winkels vindt. Op 2 km afstand vind je het restaurant Garena met een Michelinster.
    Bilbao ligt op 30 km afstand, het dichtstbijzijnde strand op 40 km en de luchthaven op 35 km.

    Registratienummer
    EBI968

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Dima in de bergen. Geniet van de prachtige natuur bij Gorbeia Parke Naturala en Golf van Biskaje. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Maritiem Museum en Vogelreservaat Urdaibai. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion San Mames of Bizkaia Frontoia. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuur zoals bergbeklimmen, mountainbiken of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Dima
Meer cottages in Dima
Kaart
Dima, Bizkaia

In de buurt

  • Een historisch gebouw met gebogen ramen en een klok, omringd door terrasjes en palmbomen.
    Plaza Nueva
    40 min. rijden - 37.2 km
  • Een groot stadion met een cirkelvormig dak en rode zitplaatsen.
    Stadion San Mames
    41 min. rijden - 38.9 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, omgeven door goed onderhouden tuinen en rode bloemen.
    Plaza Moyua
    41 min. rijden - 37.6 km
  • Een modern architectonisch gebouw met een uniek, golvend ontwerp.
    Guggenheim Museum (Bilbao)
    42 min. rijden - 37.9 km
  • Gorbeia Parke Naturala
    23 min. rijden - 15.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Bilbao Miribilla - 31 min. rijden
  • Bilbao (BIO) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Cafeteria Arri-aundi
    29 min. rijden
  • Pol Pol
    30 min. rijden
  • Txoria Nuen Maite
    29 min. rijden
  • Hagina Taberna
    12 min. rijden
  • herriko taberna
    29 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao?

Deze gezinsvriendelijke cottage ligt in de bergen, op 14 km van Gorbeia Parke Naturala en op 14,9 km van Herdenkingsmonument Slag bij Peña Lemona 1937. Ook Maritiem Museum en Guggenheim Museum (Bilbao) liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Luxury villa in a natural park. 35 km from Bilbao

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

8,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A spacious, well-appointed villa with excellent facilities in a lovely, scenic setting.
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Una casa increible
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Incredible house and gardens in the hills near Bilbao

Our family stayed in the house for a couple of days and were really made to feel at home by Javier and Estíbaliz who prepared us a home cooked meal for our arrival (delicious croquetas and tortilla) as we were arriving late. The views were fantastic and the kids really enjoyed pool and pool table! Would highly recommend.
2 nachten verbleven in augustus 2024