Apartments VALI Hochkönig by we rent ligt in Dienten am Hochkönig in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Rauriser Talmuseum en Stadtmuseum Vogtturm. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel Klammstein en Hermitage Palfen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Felix-Gottwald-Schisprungstadion of Paul-Ausserleitner-Schanze. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals paardrijden, het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Dienten am Hochkönig
Apartments VALI Hochkönig by we rent heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apartments VALI Hochkönig by we rent bieden leuke voordelen zoals gemeubileerde terrassen en laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Minikoelkast
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Gemeubileerd terras
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 20 per huisdier per nacht
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rotsklimmen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
7 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, we rent, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 200 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.25 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 15 jaar oud.
Toeristenbelasting: EUR 0.21 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 50603-000289-2026
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartments VALI Hochkönig by we rent?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartments VALI Hochkönig by we rent inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartments VALI Hochkönig by we rent uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartments VALI Hochkönig by we rent?
Dit appartement ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Skigebied Hochkönig, Doppelsesselbahn Gabühel en Gabühel-skilift. Ook Zachhofalm-skilift en Dachegg-skilift liggen op 3 km afstand.