Piccolo Hotel ligt vlak bij een treinstation en aan het water in Diano Marina. Bezoek Molo delle Tartarughe en Haven van Diano Marina als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Isola Gallinara en Bagni Continentale e Giardino. Reis je met kinderen? Overweeg dan Museo dell'Olivo of ga naar Hanbury Tennis Club om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Diano Marina
Via S.Elmo, 10, Diano Marina, IM, 18013
In de buurt
Haven van Diano Marina
19 min. wandelen - 1.7 km
Civiek Museum van Lucus Bormani
13 min. wandelen - 1.1 km
Molo delle Tartarughe
16 min. wandelen - 1.4 km
Kerk van Sant'Antonio Abate
16 min. wandelen - 1.4 km
Bagni Continentale e Giardino
4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Diano Station - 9 min. rijden
Genoa (GOA-Cristoforo Colombo) - 80 min. rijden
Restaurants
bar arancio
13 min. wandelen
Nettuno Beach bar
9 min. wandelen
Restaurant Metropolhotel
3 min. wandelen
Bar El Parador
14 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Christina
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Piccolo Hotel
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid aan het water
Bij Piccolo Hotel zijn er de volgende voorzieningen: een gratis ontbijtbuffet, een strandbar en een dakterras. Met een nabij privéstrand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Limousine- of autoservice, gratis fietsen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een lift, meertalig personeel en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Piccolo Hotel bieden leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en gratis kranten.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 100 meter van de accommodatie
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Limousine-/autoservice
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Een strandbar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gratis fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Kinderopvang op de kamer
Koelkast op verzoek
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het water
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandlakens
Strandparasols
Strandstoelen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Gebouwd in 1970
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast op verzoek
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 4 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 45.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 45.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT008027A1GKY3GGNE
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt Piccolo Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Piccolo Hotel?
Vandaag, 18 jun. 2026, kost een verblijf bij Piccolo Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 21 jun. 2026 min. € 188, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Piccolo Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Piccolo Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Piccolo Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Piccolo Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Piccolo Hotel?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Diano Marina ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Civiek Museum van Lucus Bormani, Kerk van Sant'Antonio Abate en Molo delle Tartarughe. Ook Bagni Continentale e Giardino en Haven van Diano Marina liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Piccolo Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,8
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 77 beoordelingen
10 - Uitstekend
38
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 77 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 77 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 77 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 77 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pär
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Utmärkt
Trevlig personal, överraskningar, supergod mat.
Pär
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giovanna
20 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto ottimo , camera spaziosa e vista mozzafiato , personale cortese e attento alle esigenze degli ospiti , cibo ottimo e colazione super … lo consiglio vivamente
Giovanna
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Heike
24 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein sehr freundliches , familiengeführtes Hotel !
Das Zimmer war sauber und die Matratzen nicht durchgelegen! Das Abendessen war fantastisch. Die Familie und das Personal waren sehr freundlich und es wurde auch immer nachgefragt, ob Alles in Ordnung sei. Jederzeit wieder in dieses Hotel !
Heike
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Coppenet
13 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel avec une décoration un peu datée mais largement appréciable pour une nuit avec la piscine
Coppenet
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marie
4 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel super grâce à son emplacement ideal pour se rendre à la plage, son personnel très aimable et accueillant, piscine avec terrasse très agréable ! La vue depuis les balcons est incroyable ! Le diner à l'hôtel était aussi excellent et copieux !
A revoir : un peu plus de choix au petit déjeuner avec jus de fruits frais, rideaux de la chambre un peu plus occultants, les lits grincent au moindre geste et la climatisation et frigo ne fonctionnaient pas dans ma chambre.
Marie
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Daniela
16 feb 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Struttura comoda come.posizione ma.ferma agli.anni 70 . Da ristrutturare bagno e camere. Anche la.biamcheria sia da letto che da bagno da sostituire
Personale gentile e disponibile
Daniela
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Sonia
1 okt 2023
Positief: Netheid
Très propre. Bien situé et les chambres ayant vue sur la mer offre un panorama exceptionnel.
Décoration vieillotte et la climatisation était déficiente dans notre chambre.
Sonia
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Colette
30 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Definitely a three star
The staff was pleasant, the breakfast very nice, pool clean and cool- room very small and dated. Limited space. Walk to a public beach was very long and you went through a dirty trailer park to get to it- parking difficult- overall wasn’t especially impressive.
Colette
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
20 jul 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Rent beskedent hotel, i enden af byen.
Et ok 3 stjernet hotel, med sødt personale.
Vi havde købt et værelse med hav udsigt, men vi kiggede ind i gamle huse med store huller i tagene, dog med havet i baggrunden. Billederne her på siden, ligner ikke virkeligheden. Værelserne er meget små, og der er ikke plads til to kufferter.
Pool meget lille og slidt. Der var meget larm, da der var gader omkring. Hotellet ligger ikke ved havet, som der står. Dig går der en trappe og sti der skyder genvej, så der er ca 80 m. Den private strand koster 33 euro pr dag.
Morgenmaden var ok. Parkering besværligt, da man holder ude på vejene, hvor der parkeres meget tæt, og man er heldig hvis man får en gratis p,plads. Ingen parkering på hotellet. Gå af stand til byen er ca 800 m. Diano er en hyggelig by om aftenen, med mange gode spisesteder.
Besværligt med kysttoget og busser til andre byer.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mona
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Allt var fantastiskt.
Mona
6 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
3 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tiptop
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Norbert
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel accueillant personnel sympathique.
Très bon séjour
Norbert
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mike
12 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal war angefangen von der Eigentümerfamilie über alle Kellner/innen bis zum Zimmerservice echt sehr freundlich; genauer nicht nur professionell, sondern glaubhaft wirklich freundlich; echte Wohlfühlathmosphäre.
Das dritte Bett im Zimmer stand direkt im Strahl der Klimananlage und wäre auch nicht anders zu platzieren gewesen, wir mussten sie nachts ausschalten. Nachts statt dessen die Fenster zu öffnen ging auch nicht gut, da die Straße hinter dem Hotel zwar nicht sehr stark befahren, aber doch sehr laut zu hören war.
Das Essen war der Hammer. Zum Glück waren wir nur vier Tage dort, sonst wäre ich dick und fett geworden.
Wir würden wieder da wohnen.
Mike
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
31 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastiskt bra hotell och tillmötesgående personal. Mycket serviceminded. Rummen lagom stora och fina. Nära in till staden och gångavstånd ner till stranden. Bra frukost.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian
22 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nära stad och strand. Fri lånecyklar och trevlig personal! Bra frukost !
Christian
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alessandra
17 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo direi
Tutti molto cortesi e gentilì camera con vista che rispecchiava ciò che era stato descritto sul sito pulita e comoda
Alessandra
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FABRE
11 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vue somptueuse, personnel très prévenant, repas succulents. Séjour parfait.
FABRE
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Preis-Leistung gut
etwas abgelegen dafür auch ruhiger, Frühstück io, gutes Wifi, freundliches Personal
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrea
9 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good place to stay and well located.
Andrea
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
GERARD
9 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
bon hôtel, personnel très professionnel, le restaurant est bien, bonne cuisine familiale, jolie vue mer depuis la chambre.
Hotel à recommander.
GERARD
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tre giorni di relax
Raccomando vivamente la struttura. Molto bella veramente.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Isabel
22 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Literie a revoir
Je n apprecie pas les lits jumeaux colles . Le reste est parfait
Isabel
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mariagrazia
28 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel molto carino. La nostra camera si affacciava sulla piscina. Molto silenziosa. Bel panorama. Bagno con finestra (per me molto importante). Molto pulita. Colazione soddisfacente. Personale molto gentile e cortese. Ci torneremo volentieri
Mariagrazia
3 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Struttura graziosa, personale squisito e premuroso, belle la piscina e la terrazza panoramica, buona la cucina, ottima la pulizia. Unico neo, la posizione piuttosto distante dal centro..ideale per coppie, lo sconsiglierei a chi ha bambini piccoli
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Inger
10 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisk mat på trevligt hotell
Bra hotell med ett litet och trevligt poolområde. Takterrass med magnifik utsikt. Gångavstånd till hav och stad. Mycket vänlig och tillmötesgående personal. Rummet var rent och snyggt dock lite trångt. God frukost. Bäst av allt var dock middagarna. Har aldrig ätit godare mat i Italien.