Hotel 71 in Dhaka bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek Baitul Mukarram en Banga Bhaban, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Stadhuis van Bashundhara en New Market. Bangabandhu Sheikh Mujibur Rahman Novo Theatre en Jamuna Amusement Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dhaka
Overweeg een verblijf bij Hotel 71 en geniet van een dakterras, een koffiebar/café en een tuin. Trakteer jezelf op wellness met een massage of een manicure/pedicure. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Gratis kabelinternet, een kapsalon en een droogkuis/wasserijservice zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle incheckservice en een kluis bij de receptie
Conciërgeservice, hulp bij uitstappen/tickets en een vergaderruimte
Kamervoorzieningen
Alle 56 kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
2 restaurants
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Gentleman's Rest
Swadhika
Dingen om te doen
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Conferentiecentrum (111 vierkante meter)
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Dakterras
Tuin
Spa
Manicures/pedicures
Massage
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
13 etages
Aparte rookruimtes
Art-decoarchitectuur
Feestruimte
Gebouwd in 2010
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 32 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Aparte zitruimte
Bureau
Elke dag gratis kranten
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 8 kinderen van 1 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan BDT 1600.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: BDT 1600 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor extra bed: BDT 1600.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel 71?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel 71?
Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel 71 van één nacht voor twee volwassenen op 23 okt. 2026 min. € 31, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel 71 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel 71 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel 71 een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van BDT 1600 per voertuig.
Waar staat Hotel 71?
Dit hotel ligt in het centrum van Dhaka, op 10 minuten wandelen van Mariakathedraal en Baitul Mukarram. Ook Ramna-park en Nationaal Stadion Bangabandhu liggen op een kwartiertje wandelen. Motijheel Station ligt op 17 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel 71
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,0
Locatie
8,6
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 144 beoordelingen
10 - Uitstekend
53
Gastenscore: 8 - Goed. 63 van 144 beoordelingen
8 - Goed
63
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 144 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 144 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 144 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Abdullah
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Abdullah
28 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staffs were helpful and the room was spacious.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Abdullah
27 aug 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
It’s one of my favourite places to go when I am in Dhaka. It’s not bad for a twenty years old hotel but the cleaning can be a bit better. They need to do some aesthetic lighting since it’s going to be 2027 soon and there lighting isn’t upto the mark. May be a bit warm lighting instead of bright white led’s might look better.
Stuff's were really helpful. But breakfast buffet might need some improvement and the timing should be till 11am.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
HATSUKI
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good staff and Hot shower!
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel
8 okt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Okay hotel. Very good staff, service and bar. Clean rooms. Dirty dinning hall.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kazuya
1 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good there is so nice people
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Charles
27 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location price point and facilities hit sweet spot. Rooms large and comfortable. Food remarkably good. Alcohol available. Great staff
8 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Saimun
2 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Food was awesome. And staff Ra onk friendly
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Sharif Mohammad
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was such a great stay in Dhaka. I felt secure and relaxed. I have some work near the Secretarial Office and it's very close to Hotel 71. Overall good.
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
teppei
7 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The best in Bangladesh
I really appreciate what they have done with the service and which is not new from them
always they make me feel as home.
i really recommend this hotel from the heart words not enough to tell mu experience with them.
my special friends who helped i sent my regards to them: Md Neaz Morshed, Mr. Oraka Hossain, Mr. Biplob kumar
1 nacht verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mohammad
10 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
ok
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Armin
11 mrt 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ac repair needed
4 rooms I booked 2 of them ac doesn’t work then i requested shift our rooms then they did but same issues. Washroom pipes and shower heads a dirty and junky
15 nachten verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Daniel
8 okt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff! The staff were the best part! Nice discounts on services such has barber and hotel bar. I had an issue with my room and was offered an alternative. They were extremely helpful and attentive. The room had plenty of amenities. My room was definitely clean; free from smells and bugs. Gym and full bar with live music was available in this hotel. The food was not great. Every item was low quality, bland and often undercooked. Ordering food was also a guessing game because the room only had half a menu. The place mats and table clothes in the main dinning room was stained up every day. Shower had okay pressure and temperature but wasn't always available. The low light made the place look pretty depressing. Best part about this place, again, was the staff and my own room. Random people would make comments to me in the hall, wondering if I was really a guest there though I had no idea who these people were. A little bit of bias, I assume. Overall this is a good hotel.
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Peter
13 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel met uitstekende locatie
Van 4 t/m 9 mei 2017 verbleef ik in dit hotel. Het personeel is vriendelijk, de kamers zijn ruim en netjes, het ontbijt bied voor ieder wat wils. Ook vind ik het de centrale ligging van dit hotel erg fijn.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Valur
20 jan 2026
Positief: Voorzieningen
This is a nice place to stay. The staff is helpful and they offer a good breakfast.
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Md Nurul
28 jun 2022
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I talked with both persons working at reception during my check in and I asked about VIP access and looked like they were never heard this word. No room upgrade no vip discount. Expedia should cancel this program from this hotel. Very old bathroom fittings. Water dripping inside washroom. After I call housekeeping they fixed it quickly.
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Maksud
6 jan 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
0
Hotel management charge me over charge from your invoice total. I am very disappointed. Room is very much poor condition. Food is very poor quality after eat I feel vomiting and Tommy pain. Shower and toilet are much awful. And I need to discuss with you soon about your payment totals and hotels management price.
2 nachten verbleven in januari 2022
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
SM
24 dec 2021
Positief: Voorzieningen
Can improve better
2 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mesaab alenzi
31 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
My second home
All staff very very friendly
Specially mr Minhaz room service
And all staf from security tell reception and room service was excellent