El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia
Leuke studio gelegen in een residentieel complex op de tweede lijn van het strand op slechts 200 meter afstand. Het complex heeft een grote tuin met een groot zwembad met een ruimte voor kinderen. Het huis bevindt zich op de eerste verdieping zonder lift. Eenmaal in het appartement vinden we een gezellige woonkamer met airconditioning die voldoende vermogen heeft om het appartement te koelen. De woonkamer heeft toegang tot een overdekt terras met uitzicht op de tuin en het zwembad. De kitchenette is uitgerust met alles wat nodig is om te koken, zoals de oven, elektrisch fornuis, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, vaatwasser ... De keuken heeft een toegang tot de wasmachine. Het appartement heeft een tweepersoonsslaapkamer met een grote kast en een badkamer met een ligbad ernaast. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 50 meter van het appartement. Het stadscentrum van Denia ligt op slechts 2,5 km afstand. Het appartement beschikt over wifi internet. Er is geen privéparkeergelegenheid, maar er zijn veel parkeerplaatsen voor het complex. Huisdieren zijn niet toegestaan
dit appartement ligt in Denia. Bezoek Kasteel van Denia en Romeinse Overblijfselen van Els Poblets, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa de les Marines en Albaranes. Tuin van L'Albarda en Moraira Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Denia
Alicante (ALC-Internationale luchthaven Alicante) - 66 min. rijden
Restaurants
Polígono
6 min. rijden
Verdeando eco - Restaurante 100% Vegetariano
14 min. wandelen
McDonald's
5 min. rijden
Casa Federico
3 min. rijden
Los Jazmines
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia?
Dit appartement in Denia ligt op 2 km afstand van Playa de les Marines, Albaranes en Strand van Dénia. Ook Punta del Raset en Kasteel van Denia liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over El Poblet CA Apartment near the Beach with Pool in Dénia
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 4 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
Alberto
19 aug 2024
Urbanización recomendable
Es una urbanización cercana a la playa y a Dénia, bien ubicada y tranquila. Apartamento estudio amplio ideal para parejas.
El diferencial nos saltó varias veces al tener encendidos algunos aparatos eléctricos a la vez con el aire acondicionado.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Clemencia
17 dec 2021
Apartamento el Poblet
Su ubicación y piscina,jardín. Todo muy bien cuidado.
El apartamento necesita algunas reformas .
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
KIERA FERN
16 jul 2019
Wonderful Stay! Amazing customer care!
The help and service we received from Kevin and his mother was amazing. We were stranded as we had been let down by a company we originally booked and they instantly came to our rescue. Could not thank them enough. Very flexible, reliable, helpful company. Will continue to use them in the future.
The apartment was spotless and homely, very reasonably priced too. We thoroughly enjoyed our stay and even extended our holiday as we loved it so much.
Absolutely nothing, we received 5 star service. Cannot fault.
Van een partnersite
8/10 – Goed
KJELL ARNE
11 jun 2019
Cozy little flat
We liked the garden, pool and location, with good restaurants just around the corner. The beach is just a few steps away.