Gehele woning

Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi

Een ruime loft met een hoge plafond, een eethoek met een tafelkleed met patroon, een keuken met een betegelde spatwand, en een gezellige zithoek met een bank en fauteuils.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, kapstok, stoel, spiegel en een raam met gordijnen.
Een overdekt terras met een houten tafel en stoelen, omringd door potplanten en een rustieke houten constructie.
Een wit gebouw met rieten dak, een schommel en potplanten.
Een eetgedeelte met een tafel en stoelen, een keuken met een betegelde spatwand, en een rustiek plafond.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi

  • Het vakantiehuis La Barraca den Salvador ligt in Deltebre en heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. De woning van 1 m² bestaat uit een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 6 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), een tv, een ventilator en een wasmachine. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze accommodatie biedt niet: airconditioning. Deze accommodatie beschikt over een eigen buitenruimte met een tuin, een open terras en een barbecue.

    Er is een parkeerplaats beschikbaar op het terrein.

    Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan.

    Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie wordt ter plaatse verstrekt.

    Deze accommodatie heeft licht- en waterbesparende voorzieningen.

    Houd er rekening mee dat er op het moment van je bezoek watervoorschriften van de overheid van kracht kunnen zijn, die van invloed kunnen zijn op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het beperken van het gebruik van kraanwater.

    - Huisdieren toegestaan betaling 6,00 € per huisdier per nacht

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon

    - Hoge kinderstoel betaling 10,00 € per persoon

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Deltebre. Bezoek Creuers Delta De L'ebre S.A. en MónNatura Delta de l'Ebre als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Punta del Fangar (strand) en Barranc del Mas Roig. Bekijk onze reisgids voor Deltebre
Meer vakantiehuizen in Deltebre
Kaart
Deltebre

In de buurt

  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en een rotsachtige uitsteking in de verte.
    Playa del L'Ampolla
    20 min. rijden - 23.0 km
  • Ecomuseum
    3 min. rijden - 2.8 km
  • Mistral Bonsai
    16 min. rijden - 16.5 km
  • Platja dels Eucaliptus
    19 min. rijden - 15.5 km
  • Informatiekantoor Mirador Badia
    20 min. rijden - 22.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Camarles-Deltebre - 12 min. rijden
  • Reus (REU) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Vista Mar
    14 min. rijden
  • Cafeteria Restaurant Nicanor
    3 min. rijden
  • Bar Lo Sindicat
    3 min. rijden
  • Vora Riu
    5 min. rijden
  • Glops
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Home 'La Barraca Den Salvador' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Deltebre ligt op 2,8 km van Ecomuseum en op 15 km afstand van Punta del Fangar (strand) en Creuers Delta De L'ebre S.A.. Ook Mistral Bonsai en Barranc del Mas Roig liggen op 15 km afstand.