Hotel AeroFly Stay by KDSON

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, 1 kingsize bed, roken, privébadkamer

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Familie driepersoonskamer, Meerdere bedden, roken, privébadkamer

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel AeroFly Stay by KDSON in Mahipalpur bevindt zich bij een trein-/metrostation. Gurudwara Bangla Sahib (Sikh-gebedshuis) en Indiapoort zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Janakpuri District Centre en Lajpat Nagar Central Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij R.K. Khanna Tennis Complex of Thyagaraj Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor New Delhi
Kaart
A-386, Rd Number 2, near Delhi Airport, Mahipalpur Extension, New Delhi, Delhi, 110037

In de buurt

  • Een stadsgezicht met moderne hoge gebouwen, brede wegen en groene zones.
    DLF CyberCity
    11 min. rijden - 7.9 km
  • Een nachtzicht van een brede weg die leidt naar een opvallende witte boog, met lantaarns en barrières aan weerszijden.
    Indiapoort
    34 min. rijden - 19.3 km
  • Worldmark
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Golf Course Road
    19 min. rijden - 11.1 km
  • Medanta
    28 min. rijden - 17.9 km

Lokaal vervoer

  • Station New Delhi-Palam - 10 min. rijden
  • Station Delhi Aero City - 15 min. wandelen
  • Indira Gandhi International Airport (DEL) - 12 min. rijden

Restaurants

  • Daryaganj
    11 min. wandelen
  • Wxyz
    10 min. wandelen
  • Stallion
    13 min. wandelen
  • Pluck
    13 min. wandelen
  • One 8 Commune
    9 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel AeroFly Stay by KDSON

  • Hotel in Mahipalpur
  • Hotel AeroFly Stay by KDSON biedt onder andere shoppen ter plaatse en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), vervoer vanaf de luchthaven en hulp bij uitstappen/tickets
    • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, lokale maaltijdbezorging en meertalig personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel AeroFly Stay by KDSON bieden veel comfort met luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en bedden met traagschuimmatrassen
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Aparte zitruimtes, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel AeroFly Stay by KDSON?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel AeroFly Stay by KDSON inchecken?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel AeroFly Stay by KDSON uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Hotel AeroFly Stay by KDSON een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van INR 600 per voertuig.

Waar staat Hotel AeroFly Stay by KDSON?

Dit hotel ligt in Mahipalpur, op 0,8 km van Worldmark en op 5 km afstand van Universiteit Jawaharlal Nehru en Ambience Mall. Ook DLF Promenade Vasant Kunj en DLF Emporio Vasant Kunj liggen op 5 km afstand. Station Delhi Aero City ligt op 15 minuten wandelen.