Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
D's Bird Century
spacious pleasent place,cozy ambiance with natural sun light. Couple friendly place. enjoy your stay with pets as well. Owner is accomodating and try his best to arrange requirements of the guest.....
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Use Ash trey
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Use Ash trey
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 3 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Dwarka, een wijk in New Delhi. Gurudwara Bangla Sahib (Sikh-gebedshuis) en Indiapoort zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Janakpuri District Centre en Chandni Chowk. India International Centre en Fun 'n' Food Village zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor New Delhi
Indira Gandhi International Airport (DEL) - 30 min. rijden
Restaurants
Kali Ghata
5 min. rijden
Baskin Robbins
5 min. rijden
Kartoon Cafe
4 min. rijden
Pizza Hut
3 min. rijden
juice hut
19 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij D's Bird Century?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij D's Bird Century inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij D's Bird Century uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat D's Bird Century?
Dit vakantiehuis ligt in Dwarka, op 3,8 km van Manipal Hospital Delhi en op 10 km afstand van Janakpuri District Centre en Pacific Mall. Ook Iskcon Temple en Yashobhoomi Convention Centre liggen op 10 km afstand. Nasirpur Station ligt op 16 minuten wandelen en naar Dashrath Puri Station is het 25 minuten wandelen.