Gehele woning

Maison Ker Armor - De Panne

Fotogalerie voor Maison Ker Armor - De Panne

Een ruime woonruimte met een houten trap, een eettafel met stoelen en een groot raam met uitzicht.
Een moderne woonkamer met een witte bank, een ronde eettafel en een groot schilderij aan de muur.
Een moderne woonkamer met een witte ronde eettafel, beige banken en een groot raam met gordijnen.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een aan de muur bevestigde televisie, een nachtkastje met een plant en een raam met gordijnen.
Een binnenplaats met een houten bank, betegelde vloer en een witte deur.

Beoordelingen

6,6 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Maison Ker Armor - De Panne

  • Maison Ker Armor is een pas gerenoveerde woning met 3 slaapkamers. Deze unieke woning ligt vlak bij het strand van De Panne en Plopsaland De Panne. Winkels, restaurants en een paar leuke bars liggen op een steenworp afstand. Kom hierheen voor een heerlijk verblijf aan de Belgische kust.

    Let op: we vragen je om een borgsom op je creditcard te laten reserveren.
    Beddengoed en handdoeken zijn niet inbegrepen, maar kunnen als extra worden besteld.

    Slaapkamer 1: 2e verdieping – tweepersoonsbed van 180x210 cm
    Slaapkamer 2: 2e verdieping – tweepersoonsbed van 180 x 210 cm
    Slaapkamer 3: begane grond – stapelbed met bovenbed van 90 x 200 cm en onderbed van 140 x 200 cm

    Beide badkamers bevinden zich op de begane grond. De keuken en de woonkamer bevinden zich op de eerste verdieping, waarvoor je een steile trap moet nemen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in De Panne. Bezoek culturele hoogtepunten Paul Delvaux Museum en Abdijmuseum Ten Duinen. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Cobergher Fietsroute en Koksijde Golf ter Hille. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Marcel-Tribut-stadion of Zwembad Vita Krokodiel. Bekijk onze reisgids voor De Panne
Meer vakantiehuizen in De Panne
Kaart
De Panne, Vlaams Gewest

In de buurt

  • Een rij kleurrijke strandhutjes, waarvan er 'Maria' op staat, aan een zandstrand met de oceaan op de achtergrond.
    Strand van De Panne
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een houten constructie met een puntdak, omgeven door een houten hek, en een grote houten achtbaan op de achtergrond.
    Plopsaland De Panne
    6 min. rijden - 2.7 km
  • Een historisch Europees stadsplein 's nachts, met verlichte gebouwen en geplaveide straten.
    Brugse Kerstmarkt
    51 min. rijden - 68.5 km
  • Vlaams Bezoekers- en Natuureducatiecentrum
    4 min. rijden - 1.3 km
  • Paul Delvaux Museum
    6 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station De Panne - 12 min. rijden
  • Oostende (OST-Internationale luchthaven Oostende-Brugge) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Oasis
    4 min. wandelen
  • 't Zeiltje
    4 min. wandelen
  • Coffee Bar
    4 min. wandelen
  • Delisia
    4 min. wandelen
  • The Saloon
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maison Ker Armor - De Panne?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Maison Ker Armor - De Panne inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Maison Ker Armor - De Panne uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Maison Ker Armor - De Panne?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van De Panne, Vlaams Bezoekers- en Natuureducatiecentrum en Paul Delvaux Museum. Ook Plopsaland De Panne en Strand van Koksijde liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Maison Ker Armor - De Panne

6,6

5,6

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

De woning staat in een prachtige buurt, mooie huizen, in het centrum en vlak aan zee. De woning is niet toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn vanwege de steile trappen. De wc’s zijn op de begane grond en de slaapkamers op de 2e etage. Als je er ‘s nachts uit moet voor een sanitaire stop is het uitkijken! Parkeren in de buurt is betaald. We misten vooraf informatie waar we het beste konden parkeren. Tip: Keesjesdreef of Koningsplein, ongeveer een kwartier lopen naar Ker Armor. Het afval moet je wegbrengen naar een container, op ongeveer 400 meter van de woning en daarvoor moet je een app installeren. Afval wordt gewogen en moet je voor betalen.
7 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Locatie
Negatief: Netheid, inchecken en communicatie

Huis Ker Amor

Het contact met het kantoor was zeer slecht. Hygiëne kon beter. Er was niet gepoetst. De droogkast moet gereinigd worden. Het bed was niet goed. De gordijn in de slaapkamer houd het licht niet buiten
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Lage Top

Top Lage, gute AustattungLeider sehr hellhörig, parken schwierig und Geschirr war leider dreckig.Raumaufteilung unvorteilhaft da 2 Bäder mit WC unten, mitte Küche und Wohnzimmer und Schlafzimmer ganz oben. Heißt also viel Treppen laufen, auch nachts.
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid
5 nachten verbleven in december 2024