dit vakantiehuis ligt in De Koog. Bezoek culturele hoogtepunten Maritiem & Juttersmuseum en Vuurtorenweg Texel-strand. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Vliegveld Texel en Texelse Golf. Surfschool Foamball en Marinemuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor De Koog
Zijn huisdieren welkom bij 158-type 4l1- Strand Park?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 158-type 4l1- Strand Park inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 158-type 4l1- Strand Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 158-type 4l1- Strand Park?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in De Koog ligt op 2 km afstand van Nationaal Park Duinen van Texel en De Koog strand. Ook Surfschool Foamball en Nationaal Park Duinen van Texel liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.