Fotogalerie voor Holiday house at 800m from the beach in De Haan





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 2 badkamers 100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vacation in De Haan within walking distance of the beach
Vacation in De Haan within walking distance of the beach
- Keuken
- Gratis wifi
- Buitenruimte
- Parkeerplaatsen beschikbaar
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 125 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
House At 800m From The In Haan
Holiday House at 800m From the Beach in De Haan De Haan
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt nabij pretparken en vlak bij het strand in De Haan. Brugse Kerstmarkt en Sint Jakobsstraat zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Strand van Oostende en De Hoge Dijken verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Wellingtonrenbaan of kies voor een avondje uit bij Cactus Club. Kies voor waterpret zoals duiken of windsurfen of beleef avonturen zoals fietsen en paardrijden.

De Haan, Flemish Region
In de buurt
- Koninklijke Golf Club Oostende - 19 min. wandelen - 1.6 km
- La Potinière - 4 min. rijden - 3.3 km
- Promenade Zeedijk-De Haan - 4 min. rijden - 3.6 km
- Standbeeld van Einstein - 4 min. rijden - 3.9 km
- Strand van Oostende - 14 min. rijden - 11.6 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Strand Vosseslag - 14 min. wandelen
- Hippo Beach - 4 min. rijden
- Hippo 12 - 4 min. rijden
- Chef'Stable - 5 min. rijden
- Lispanne - 10 min. wandelen