Geheel appartement

Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome

Fotogalerie voor Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome

Een golfbaan met vlaggenstok, omgeven door een woonwijk met huizen en een kerk.
Een eetruimte met een rechthoekige tafel, zes stoelen, een hanglamp en een potplant.
Een binnenzwembad met betegelde vloer, houten terras en bakstenen muur.
Een berglandschap bedekt met sneeuw, met gebouwen en een grote altijdgroene boom.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, lamp en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome

  • text missing
    Het aantal kamers in het huis bedraagt: 2. Geniet van rustige momenten op het bijbehorende balkon. De woning is voorzien van een vaatwasser. De woning is voorzien van een waterkoker. In het gebouw is een lift aanwezig die u kunt gebruiken. De accommodatie beschikt over een diepvriezer. De accommodatie beschikt over een koelkast. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De woning is voorzien van een magnetron. De accommodatie beschikt over een bakoven. De woning is voorzien van een raclette-oven. Het pand beschikt over een broodrooster. In de accommodatie zijn handdoeken aanwezig.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    #CH7260.703.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Telefoon

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Davos. Bezoek culturele hoogtepunten Wintersportmuseum en Kirchner Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Davos Klosters en Davos-Schatzalp. Davos Dorf DKB Kabelspoorwegstation en Botanischer Garten Alpinum Schatzalp zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Davos
Meer appartementen in Davos
Kaart
Davos

In de buurt

  • Berglandschap met heldere lucht, sneeuwvlekken en gebouwen.
    Davos Klosters
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Jakobshornbahn 1-kabelbaan
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Davos-Schatzalp
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Vaillant Arena
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Davos Congress Centre
    19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Davos Platz - 7 min. wandelen
  • St. Moritz (SMV-Samedan) - 76 min. rijden

Restaurants

  • Ex-Bar
    9 min. wandelen
  • Restaurant Ochsen
    8 min. wandelen
  • Carigiet Bar
    15 min. wandelen
  • Jody's Restaurant & Bar
    9 min. wandelen
  • Piano Bar
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Belette 24 Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 2½-Zimmerwohnung by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Davos, op 10 minuten wandelen van Wintersportmuseum en Davos Klosters. Ook Jakobshornbahn 1-kabelbaan en Davos-Schatzalp liggen op 10 minuten wandelen. Station Davos Platz ligt op 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk